Звільнені міністри розповіли, чим займаються після відставки

Один з колишніх міністрів - "технократів" вже працевлаштувався, інші міркують над пропозиціями
Depo.Влада
21 квітня 2016 12:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Главком".

Колишній міністр інфраструктури Андрій Пивоварський вже працевлаштований, екс-міністри фінансів Наталія Яресько та агрополітики Олексій Павленко мають багато різних пропозицій і планують працювати на благо українського народу.

Під час Берлінського східного форуму (East Forum Berlin) екс-міністр фінансів Наталія Яресько заявила, що має дуже багато пропозицій. "Пропозицій дуже багато надійшло, але я візьму якийсь час просто подумати", - сказала вона.

Схожі плани і у колишнього міністра аграрної політики і продовольства Олексія Павленко. За його словами, в найближчих планах - трохи перепочити і продовжити роботу над просуванням в Україні початих аграрних реформ. І то що позитивні зміни в агросекторі відчутні зазначив навіть новий профільний міністр Тарас Кутовий.

Беручи повноваження в Мінагрополітики, він зазначив: "Хотів подякувати за роботу Олексія Павленко. Він багато зусиль доклав для того, щоб Міністерство йшло вперед, щоб були ті досягнення, які вже є, і щоб закласти фундамент для подальших досягнень".

Дещо інша ситуація у колишнього міністра інфраструктури Андрія Пивоварського. Він вже працевлаштований - призначений нещодавно радником нового керівника відомства Володимира Омеляна, який раніше обіймав посаду заступника міністра. 

Нагадаємо, Верховна Рада затвердила Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра та всіх членів Кабміну, крім міністра охорони здоров'я. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада