Порошенко: Зупинити війну можна лише з миротворцями ООН

Президент України Петро Порошенко заявив, що Україні потрібна підтримка миротворчої місії під егідою Організації об'єднаних націй (ООН) для того, щоб зупинити агрессора
Depo.Влада
1 квітня 2015 16:26
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ході зустрічі з делегацією колишніх лідерів держав, що входять до Ради Міжнародного центру Нізамі, передає depo.ua з посилання на прес-службу глави української держави.

"Якщо ми хочемо зупинити агресора, нам потрібна підтримка миротворчої місії під егідою ООН", - зазначив Порошенко.

Президент також заявив, що "Україна робить все можливе, щоб досягти миру, і веде боротьбу за свободу і демократію цілої Європи, беручи на себе левову частку удару агресора".

Під час зустрічі відбувся обмін думками та пошук шляхів мирного врегулювання ситуації на Донбасі з залученням широкого досвіду і можливостей всіх міжнародних організацій та інститутів.

"Ніхто у Європі не визнає анексію Криму, а конфлікт на Донбасі є війною Росії проти України. Я також бачу вихід із ситуації тільки через залучення міжнародної миротворчої місії", - сказав колишній Президент Латвії Валдіс Затлерз.

Президенти також дійшли згоди про те, що санкції проти країни-агресора є першим і справжнім іспитом на прихильність до цінностей свободи і демократії.

Нагадаємо, в середині березня в ООН підтвердили отримання від України офіційного прохання про відправку на Донбас миротворчого контингенту.