Зубко: В Україні до опалення підключені 70% об'єктів

В Україні до опалення підключені 70% об'єктів
Depo.Влада
15 жовтня 2016 15:53
ФОТО: depo.ua

Про це заявив віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко, передає Depo.ua з посиланням на "112 Україна".

За його словами, опалювальний сезон успішно почали у Волинській, Хмельницькій, Житомирській, Черкаській, Рівненській, Івано-Франківській, Сумській, Тернопільській областях, де станом на 15 жовтня підключення до опалення об'єктів соціальної сфери та житлових будинків становить від 90 до 100 відсотків.

Він зазначив, що в цілому по країні цей показник сягає 70% при стовідсотковій технічній готовності систем до опалювального сезону.

"Розпочато опалювальний сезон і на Луганщині, але в Лисичанську та Рубіжному він повинен бути прискорений. Зараз маємо температурний режим, який зобов'язує подати тепло в будинки і соціальні об'єкти", - зазначив Зубко.

Він повідомив, що технологічно процес підключення до тепла триває 3-4 дні.

Віце-прем'єр підкреслив, що існують проблеми в окремих населених пунктах, зокрема тих, де теплопостачальні підприємства знаходяться в оренді. Зубков додав, що в Ніжині досі не укладені угоди на постачання тепла та не затверджено графік реструктуризації боргів підприємства перед НАК "Нафтогаз", які досягають 28 млн гривень.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада