Зубко каже, що Україні треба посилити співпрацю з Китаєм

Україні необхідно посилити інтенсивність і результативність контактів по всьому спектру українсько-китайського співробітництва
Depo.Влада
23 липня 2016 12:24
ФОТО: depo.ua

Вже зроблені важливі кроки в питаннях транзитних перевезень, розвитку України як логістичного партнера, співпраці в авіакосмічній галузі.

На цьому наголосив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час зустрічі із надзвичайним і повноважним послом КНР в Україні Ду Веєм, повідомляється на сайті Мінрегіонбуду, передає depo.ua.

"Ми високо оцінюємо відкриття в Україні Китайської торгової асоціації. Це правильне рішення, що дозволяє мати тут надійну точку опори", - підкреслив Зубко.

Він зазначив, що українські компанії готові з використанням можливостей індустріальних парків поставляти в Китай не тільки сировину, але і промислову продукцію. На думку Зубка, проведення в поточному році в Києві Третього засідання Комісії зі співробітництва між урядом України та урядом Китаю має стати дієвим кроком до активізації всього спектру двосторонньої взаємодії.

"Китай для нас - стратегічний партнер. Ми зацікавлені залучити інвестиційний потенціал та виробничі технології Китаю для модернізації української економіки та розвитку інфраструктури, отримати ширший доступ на китайський ринок для українських товарів, послуг і технологій. Безумовно, проведення засідання міжурядової Комісії зіграє в цьому позитивну роль", - заявив Зубко.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада