Зруйнована школа у Василькові була після капремонту

Зруйнована школа у Василькові підтримувалася в задовільному стані і була після капітального ремонту
Depo.Влада
13 жовтня 2016 13:27
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю "5 каналу" заявив віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, передає Depo.ua.

"Школа була побудована в 1956 році і вона абсолютно підтримувалася в задовільному стані, дуже багато коштів вкладалося в капітальний ремонт, бо відремонтовані всередині приміщення, поміняні всі вікна, було все зроблено", -  сказав він.

За його міністра, треба зрозуміти, чому стався обвал.

"Я думаю, що саме причиною може бути і дощова каналізація, яка була поряд, яка була забита, вимила якусь частину з підвалу, можливо якийсь прорив техногенного напрямку, у зв’язку з поломкою якоїсь труби. Тому я думаю, що це встановить остаточно експертиза", - зазначив Зубко.

Головне, нам потрібно зараз провести інспекцію в інших школах, які були побудовані в ті чи інші часи. По-друге, нам потрібно чітко зараз відслідкувати стан евакуаційних виходів, провести навчання в школах для того, щоб діти, вчительський персонал знав, що робити і як потрібно реагувати в такій ситуації. Це випадок дуже прикрий, але це дзвінок, на який потрібно дуже серйозно звернути увагу місцевій владі і взагалі центральній владі, територіальним органам на місцях для того, щоб провести візуальне обстеження зовнішніх конструкцій всіх споруд, закладів освіти, а також у випадку того, що вони мають певні моменти пошкодження, провести більш глибоку експертизу. Є абсолютні рекомендації, методичні вказівки – що, як і коли проводиться і в якій періодичності, яка комісія складається. І тому тут ми також проведемо перевірку тих паспортів, які були надані і які комісії проводили обстеження", -  зазначив він.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада