Зрада! З ким домовився Клименко про повернення до Києва

Зміни у холдингу "Вєсті" фантастичним чином виявили нову "зраду" української влади
Depo.Влада
29 липня 2015 23:30
ФОТО: depo.ua
Зрада! З ким домовився Клименко про повернення до Києва
Зрада! З ким домовився Клименко про повернення до Києва

Отже, сьогодні стало відомо, що з "Вєстєй" з кінцями йде їх творець Ігор Гужва. Його місце посяде Ольга Семченко, яку називають громадянською дружиною одного з головних "младорегіоналів" Януковича Олександра Клименка, який у списках "любві" українців посідає десь місце 5-7. Гужва, який продав свою частку Клименку, створюватиме новий проект... і тут слово беруть конспірологи з соцмереж і говорять: а Клименко домовився з Порошенком про повернення в Україну. Типова зрада!  Мовляв, Гужва пішов, "Вєсті" стають лояльними до влади і... опа! Клименко вже в Києві на білому коні. Зрада! Але... даруйте, яким чином ідея домовленості Клименка з владою випливає з відходу Гужви?

Добре. Гужва створюватиме новий проект. Отримав нову рознарядку з Кремля чи з Лубянки. Короче, з Москви. Зрештою, там же отримує наряди і Клименко, який і живе в Москві. Ну розведуть два проекта. Може друзі Гужви Ахметов і Медведчук щось там з Клименком не поділили. Чи пак їх куратори між собою посварилися. А "Вєсті" і так фінансував Клименко, і далі їх буде фінансувати. Бо так йому "вєлєно". А якщо він почне якісь "сепаратні" ігри з Києвом, не узгоджені з його "гостинними господарями", то його швидко відправлять у якесь автораллі на Байкал і станеться біда.

Чому Гужва пішов? Ну, напевно, не тому, що раптом Клименко йому повідомив - знаєшь, Ігорь, хочу до Києва, я тут домовився з Порошенком, тепер "Вєсті" ругать його не будуть, а будуть ругать Росію, а Гужва у відповідь - не бувати цьому, тільки через мій труп. Ну і гордо так пішов. І зробив дембельський акорд - в останній номер "Вєстєй" на зло Клименко поставив зворушливу і пафосну статтю про футбольний союз ДНР - В Донецьк повернувся великий футбол. Ахметову приємно. Ну а Клименко  розізлився, передзвонив Порошенку, пообіцяв, що такого більше не буде і заходився пакувати валізи до Києва.

Ба більше! Якщо почитати сторінку Клименка в Фейсбуці, то він вже буває, поки що таємно, в Києві. Принаймні хоче створити таке враження. Навіть фотозвіт про вчорашнє святкування Хрещення Руси розмістив і дописав: "Вчорашні урочистості в Києві були дуже важливі для нас православних. У той час, коли розкольники об'єднуються, ми показали свою єдність і міць. Ми підтримали один одного і зміцнилися. Всі храми були відкриті вночі, читалися акафести. Близько 10 тис. паломників прийняв Київ. Незвичайна радість. Мала Пасха !!! І хочеться цим щедро ділитися". Тут конспіролог скаже - а Порошенко теж той самий православний, і був на цьому святкуванні, а бува не там домовилися про повернення Клименка? Одним словом, є над чим замислитися. Чи не зрада?

А якщо серйозно, то про жодне повернення Клименка в Київ і мови йти не може. Ну хіба в СІЗО. І якщо він не таким чином повернеться, то СІЗО плакатиме по іншим сучасним діячам. І це усі розуміють на Банковій. Не виключено, що "Вєсті" справді з Банкової "шуганули", щоб не балувалися, і вони не будуть цього робити, але це не означає, що їх фінансисту щось пробачили. Що ж стосується "інфи" про домовленість щодо повернення, то вона до болі нагадує нещодавню історію з обміном полонених ГРУшників. Чистий фейк, а стільки галасу. І СБУ цілком заслужено опинилися в ролі відомої невістки, хоча нікого і не думали обмінювати. То саме  і з Банковою та Клименко. І навіть виправдовуватися не випадає. А всі шушукуються: зрада! як не тепер, то в третьому кварталі, точно. Чесно кажучі, ані СБУ, ані Банкову не дуже шкода, оскільки якщо б ГРУшників швидше публічно судили і частіше показували із телевізійними зізнаннями, якщо б нарешті Ротшильди спекалися Липецького свого заводу, то такі б фейки не з'являлися. А так чом би і ні. От же ж і Широкине здали... і не обстріляних морпіхів, майже дітей малих туди відправили, і патрулі ДНР вже скоро там будуть. Зрада!