Золотий батон Януковича безслідно зник

Доля вилучених коштовностей з резиденції «Межигір'я» невідома
Depo.Влада
17 березня 2015 15:04
ФОТО: depo.ua
Золотий батон Януковича безслідно зник
Золотий батон Януковича безслідно зник

Про це в ефірі «112 каналу» заявив секретар Комітету з питань протидії та запобігання корупції, народний депутат України («Блоку Петра Порошенка») Дмитро Добродомов, передає depo.ua.

Так, нардеп звернувся із запитом до ГПУ, щоб дізнатися про місце знаходження вилучених коштовностей із «Межигір'я» і золотого батона - символу корупції Януковича.

«Сьогодні я отримав відповідь, що виявляється місцезнаходження знаменитого золотого батона невідоме. По суті його вкрали. І питання - хто?» - сказав він.

За словами Добродомова, у нього є перелік вилучених коштовностей із «Межигір'я», які, як з'ясувалося, навіть не були конфісковані. Їх показали тільки по телевізору.

«Два місяці витратили на запити - чи були коштовності враховані, чи мають вони юридичний статус - нам давали відписки. Ми з Комітетом будемо задавати питання: хто за це відповість», - сказав він.

Нагадаємо, золотий батон у натуральну величину та інші вироби із золота були виявлені у «Межигір'ї», відразу після втечі Януковича у лютому 2014 року.

Як повідомляв depo.ua, влітку минулого року Генеральна прокуратура з'ясувала, хто подарував екс-президенту Віктору Януковичу масивне прес-пап'є у вигляді батона вагою у 2 кілограми, виконане із золота. Цією людиною є президент ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» Володимир Матвійович Лук'яненко.