Зняття кандидатури: Гнап розповів, коли схвалить остаточне рішення

Кандидат у президенти Дмитро Гнап повідомив, що схвалить остаточне рішення щодо зняття своєї кандидатури після з'їзду партії "Сила людей"

Про це він заявив у коментарі ОПОРІ у відповідь на вимогу політради партії зняти свою кандидатуру з виборів через скандал, передає Depo.ua.

"Я ставлюся з повагою до колег, які входять до політради, але вони не представляють всю партію. Мені відомо, що в партійних осередках є різні думки щодо цієї ситуації – є мої опоненти і є ті, хто мене підтримують. Тож почекаємо з'їзду, де кожен зможе висловити свою позицію. Після нього я остаточно ухвалю своє рішення", – пояснив Гнап.

За словами екс-журналіста, зараз він не готовий призупинити участь у виборчому процесі.

"Як бути з людьми, які мене підтримали і хочуть, щоб я вів кампанію? Переконаний, що вся ця історія не варта виїденого яйця. З одного боку, йдеться про непорозуміння, а з другого – вочевидь, не обійшлося без участі моїх політичних суперників", – зазначив він.

Гнап заявив також, що ще до скандалу пропонував колегам зі "Слідства. Інфо" спосіб, як вирішити цю ситуацію, але вони натомість перевели її в публічну площину.

"Я запропонував перевести залишок коштів у вигляді благодійного внеску на статутну діяльність громадської організації. Однак вже впродовж майже двох діб мені не надають реквізити відповідного рахунку", – наголосив він.

Нагадаємо, Дмитра Гнапа зареєстрували кандидатом у президенти.

7 лютого, кандидат у президенти від партії "Сила людей" Дмитро Гнап опинився в епіцентрі фінансового скандалу.

Слідство.Інфо звинуватило його у тому, що чотири роки тому він обіцяв перевести отриману премію від "Вільна преса Східної Європи-2015"-15 тисяч євро на допомогу армії, але насправді премія була перерахована на банківський рахунок Дмитра. 2000 євро дійсно були передані на допомогу армії, 3900 євро пішли на оперативні видатки організації і 9100 євро досі перебувають у банківській ячейці Дмитра.

"Сила людей" заявила 8 лютого, що вимагає від Гнапа відмовитися від участі у виборах і повернути гроші за заставу на рахунки партії.

Пізніше у партії Клюєва "Регіони вперед" повідомили, що вже розглядають заявку на вступ Гнапа, і обіцяють дати йому грошей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна