Зміни в ГПУ: Горбатюк не знає, як будуть розслідуватися справи щодо Майдану

Із ліквідацією управління Генеральної прокуратури, яке займалося допитом слідчих, котрі вели справи Майдану, розслідування цих справ не припинеться

На цьому наголосив в ефірі телеканалу "112 Україна" начальник управління спецрослідувань ГПУ Сергій Горбатюк, передає depo.ua.

"Там (в управлінні, - ред.) були провадження, які стосувалися умисного перешкоджання розслідуванням, я думаю, що вони і далі будуть розслідуватися, тільки не зрозуміло в якому форматі", - зазначив він.

Щодо передачі економічних злочинів до військової прокуратури, Горбатюк підкреслив, що на сьогодні таке рішення прийнято лише у стосунку однієї справи.

"На сьогодні такі рішення прийнято тільки стосовно однієї справи, яка була в нашому управлінні, стосовно розслідування злочинів, які інкримінується колишньому міністру доходів і зборів Клименку. Однак це попереднє рішення, ми обговорюємо подальше розслідування", - сказав він.

При цьому Горбатюк зауважив, що поки що нові процесуальні функції він не може здійснювати.

"Зараз я на посаді керівника слідчого підрозділу, функції процесуального керівництва на цій посаді не можна здійснювати. Наше управління і управління процесуального керівництва підпорядковані генпрокурору і це дозволить більше якісно цей процес співпраці організовувати", - резюмував він.

Нагадаємо, Юрій Луценко провів кадрові перестановки у Генпрокуратурі, зокрема вивів з-під компетенції заступника генпрокурора Столярчука Управління спецрозслідувань Сергія Горбатюка.

Відтепер Горбатюк буде підпорядковуватися безпосередньо генпрокурору.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада