Зміни в ГПУ: Горбатюк не знає, як будуть розслідуватися справи щодо Майдану

Із ліквідацією управління Генеральної прокуратури, яке займалося допитом слідчих, котрі вели справи Майдану, розслідування цих справ не припинеться
Depo.Влада
24 травня 2016 23:11
ФОТО: depo.ua

На цьому наголосив в ефірі телеканалу "112 Україна" начальник управління спецрослідувань ГПУ Сергій Горбатюк, передає depo.ua.

"Там (в управлінні, - ред.) були провадження, які стосувалися умисного перешкоджання розслідуванням, я думаю, що вони і далі будуть розслідуватися, тільки не зрозуміло в якому форматі", - зазначив він.

Щодо передачі економічних злочинів до військової прокуратури, Горбатюк підкреслив, що на сьогодні таке рішення прийнято лише у стосунку однієї справи.

"На сьогодні такі рішення прийнято тільки стосовно однієї справи, яка була в нашому управлінні, стосовно розслідування злочинів, які інкримінується колишньому міністру доходів і зборів Клименку. Однак це попереднє рішення, ми обговорюємо подальше розслідування", - сказав він.

При цьому Горбатюк зауважив, що поки що нові процесуальні функції він не може здійснювати.

"Зараз я на посаді керівника слідчого підрозділу, функції процесуального керівництва на цій посаді не можна здійснювати. Наше управління і управління процесуального керівництва підпорядковані генпрокурору і це дозволить більше якісно цей процес співпраці організовувати", - резюмував він.

Нагадаємо, Юрій Луценко провів кадрові перестановки у Генпрокуратурі, зокрема вивів з-під компетенції заступника генпрокурора Столярчука Управління спецрозслідувань Сергія Горбатюка.

Відтепер Горбатюк буде підпорядковуватися безпосередньо генпрокурору.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада