ЗМІ: Суддя, що віддавав "Межигір’я" Януковичу, дозволив Ахметову уникати податків (ВІДЕО)

Суддя господарського суду Києва Сергій Ковтун, який увалив рішення про остаточну передачу резиденції "Межигір'я" з державної власності у приватну, виніс близько 250 рішень, пов'язаних з "Укртелекомом"
Depo.Влада
7 вересня 2015 15:42
ФОТО: depo.ua

Це дозволило приватизувати компанію, отримати монопольне право на користування ліцензією на 3G, а також не платити податки і дивіденди, йдеться в сюжеті програми "Секретні матеріали" телеканалу "2+2".

За даними журналістів, Сергій Ковтун досі не пройшов люстраційну перевірку, що може бути пов'язано з його минулими рішеннями. Зокрема, місія Ковтуна полягала в тому, щоб узаконити в судовому порядку угоду про обмін ТОВ "Медінвестсервіс" двох будівель на Парковій алеї в Києві на "Межигір'я", що належало НАК "Надра України".

Сьогодні Генпрокуратура викликає екс-президента Віктора Януковича для свідчень у справі про приватизацію "Укртелекому", до якої, за інформацією авторів сюжету, Ковтун також мав безпосереднє відношення: він ухвалив понад 250 судових рішень за участю компанії "Укртелеком".

"Зокрема, вони стосувалися приватизації та придбанні монопольної ліцензії на 3G-зв'язок. Крім того, суддя своїм рішенням дозволяв 2Укртелекому2 не платити дивіденди і податки. Згодом вигоду від усіх цих рішень отримав головний акціонер Рінат Ахметов", - йдеться в сюжеті.

Згодом, додають автори матеріалу, суддя ще не раз спеціалізувався на переведенні у приватну власність з державної підприємств, землі та копалин.

Суддя продовжує працювати.

Останні новини про боротьбу з економічними злочинами читайте в рубриці Гроші.depo.ua.