ЗМІ спіймали Коломойського, Яценюка і Коболєва на зустрічі у Авакова (ВІДЕО, ФОТО)

Олігарх Ігор Коломойський колишній прем'єр-міністр Арсеній Яценюк і глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв увечері 22 червня одночасно прибули до Міністерства внутрішніх справ
Depo.Влада
24 червня 2016 12:35
ФОТО: depo.ua
ЗМІ спіймали Коломойського, Яценюка і Коболєва на зустрічі у Авакова (ВІДЕО, ФОТО)
ЗМІ спіймали Коломойського, Яценюка і Коболєва на зустрічі у Авакова (ВІДЕО, ФОТО)

Їхні кортежі, що в’їхали через бокові ворота відомства Арсена Авакова, зняли журналісти програми "Схеми", передає depo.ua  з посиланням на Радіо "Свобода"

У сюжеті йдеться, що першим до міністерства прибув кортеж Коломойського, потім – Яценюка, трохи пізніше – машина Коболєва.

Коболєв начебто прибув до МВС за годину до запланованого засідання наглядової ради "Укрнафти", яке було зірване, зокрема, через відсутність представників Коломойського.

Першим зустріч у Авакова покинув також Коболєв. Він прибув на заплановане засідання наглядової ради "Укрнафти", де заявив, що Коломойський не приїде і запропонував провести засідання без нього. Однак виявилося, що для кворуму бракує однієї людини.

Журналісти також зазначили, що охорона Коломойського перешкоджала їм працювати, зокрема – заклеїла лобове скло машини наклейками про неправильне паркування.

ЗМІ спіймали Коломойського, Яценюка і Коболєва на зустрічі у Авакова (ВІДЕО, ФОТО) - фото 1

Також у репортажі йдеться, що кортежі Коломойського і Яценюка до ранку так і не покинули двір МВС. На думку журналістів, олігарха і екс-прем'єра могли вивезти на інших машинах.

Нагадаємо, що 22 червня що представники міноритарних акціонерів не з'явилися на засідання наглядової ради "Укрнафти". Таким чином засідання не відбулося через відсутність кворуму.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада