ЗМІ опублікували текст підозри Онищенку

В мережі оприлюднили текст підозри нардепу Олександру Онищенку, який підготувала Генпрокуратура України

Як повідомляє depo.ua, текст підозри, який ГПУ направила до САП оприлюднило видання LB.ua.

Раніше Спеціальна антикорупційна прокуратура вручила підозру Онищенку через родичів і адвокатів.

Вказується, що цей документ отриманий з джерел у Генеральній прокуратурі і був переданий САП для подальших процесуальних дій.

"Разом з тим, як стало відомо, антикорупційна прокуратура вносила згодом в повідомлення про підозру додаткові правки. Які саме, поки невідомо", - пише видання.

"Таким чином, нижченаведений документ - "остання версія" від ГПУ, але не остання - від САП. Досить об'ємний, він поміщається на 80-ти сторінках, всі вони є в розпорядженні редакції, тут же наводимо тільки початок і кінець документа", - сказано у матеріалі.

 

 

 

 

Нагадаємо, 9 серпня Солом'янський райсуд Києва дозволив затримання і арешт Онищенка. 11 серпня українське бюро Інтерполу отримало матеріали для оголошення в міжнародний розшук депутата Онищенка.

5 липня Верховна Рада дала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт. Однак той встиг виїхати за кордон і осів у Лондоні.

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Онищенко.    

Сам Онищенко вже отримав посвідку проживання у Лондоні, де готовий до суду з українськими правоохоронцями

Більше новин політики читайте на Depo.Влада