ЗМІ опублікували текст підозри Онищенку

В мережі оприлюднили текст підозри нардепу Олександру Онищенку, який підготувала Генпрокуратура України
Depo.Влада
27 вересня 2016 18:01
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, текст підозри, який ГПУ направила до САП оприлюднило видання LB.ua.

Раніше Спеціальна антикорупційна прокуратура вручила підозру Онищенку через родичів і адвокатів.

Вказується, що цей документ отриманий з джерел у Генеральній прокуратурі і був переданий САП для подальших процесуальних дій.

"Разом з тим, як стало відомо, антикорупційна прокуратура вносила згодом в повідомлення про підозру додаткові правки. Які саме, поки невідомо", - пише видання.

"Таким чином, нижченаведений документ - "остання версія" від ГПУ, але не остання - від САП. Досить об'ємний, він поміщається на 80-ти сторінках, всі вони є в розпорядженні редакції, тут же наводимо тільки початок і кінець документа", - сказано у матеріалі.

 

 

 

 

Нагадаємо, 9 серпня Солом'янський райсуд Києва дозволив затримання і арешт Онищенка. 11 серпня українське бюро Інтерполу отримало матеріали для оголошення в міжнародний розшук депутата Онищенка.

5 липня Верховна Рада дала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт. Однак той встиг виїхати за кордон і осів у Лондоні.

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Онищенко.    

Сам Онищенко вже отримав посвідку проживання у Лондоні, де готовий до суду з українськими правоохоронцями

Більше новин політики читайте на Depo.Влада