ЗМІ опублікували "список Савченко", переданий до ЄС: Путіна нема (ДОКУМЕНТ)

Список осіб, причетних до справи української льотчиці Надії Савченко, проти яких пропонується ввести санкції, налічує 46 прізвищ
Depo.Влада
18 березня 2016 17:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Радіо Польща, посилаючись на відповідний документ, передає depo.ua.

До списку під назвою "Пропозиція списку осіб, відповідальних за незаконне утримання Надії Савченко", влада України внесли голову ФСБ Росії Олександра Бортнікова, голову Слідчого комітету РФ Олександра Бастрикіна, керівника Головного слідчого управління СК РФ Олександра Щукіна, російських слідчих, прокурорів і суддів.

ЗМІ опублікували "список Савченко", переданий до ЄС: Путіна нема (ДОКУМЕНТ) - фото 1

ЗМІ опублікували "список Савченко", переданий до ЄС: Путіна нема (ДОКУМЕНТ) - фото 2

ЗМІ опублікували "список Савченко", переданий до ЄС: Путіна нема (ДОКУМЕНТ) - фото 3

ЗМІ опублікували "список Савченко", переданий до ЄС: Путіна нема (ДОКУМЕНТ) - фото 4

ЗМІ опублікували "список Савченко", переданий до ЄС: Путіна нема (ДОКУМЕНТ) - фото 5

ЗМІ опублікували "список Савченко", переданий до ЄС: Путіна нема (ДОКУМЕНТ) - фото 6

ЗМІ опублікували "список Савченко", переданий до ЄС: Путіна нема (ДОКУМЕНТ) - фото 7

Крім того, до списку осіб, щодо яких пропонується ввести санкції, прикріплений перелік "українських громадян, яких Росія незаконно утримує на своїй території". Він включає 11 прізвищ, серед яких, зокрема, Надія Савченко, Микола Карпюк, Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Олександр Костенко та інші.

ЗМІ опублікували "список Савченко", переданий до ЄС: Путіна нема (ДОКУМЕНТ) - фото 8

Нагадаємо, як стало відомо 8 березня, депутати Європарламенту закликали верховного представника ЄС із закордонних справ Федеріку Могеріні запровадити персональні санкції проти президента Росії Володимира Путіна та ще 28 російських посадовців - так званого "списку Савченко".

Як повідомив президент України Петро Порошенко, Україна координує підготовку санкційного "списку Савченко" з Європейським Союзом та США, який 17 березня був переданий лідерам ЄС.

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України і незаконному перетині російського кордону. Російські прокурори вимагають для українки 23 роки тюрми у колонії загального режиму.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада