ЗМІ оприлюднили листування організаторів "Карфагену" під Радою (ВІДЕО)

Організатори акції протесту під Верховною Радою координують свої дії через чат-групу під назвою "Карфаген"

Depo.Влада
18 жовтня 2017 14:22
ФОТО: depo.ua

На перегляді цього листування під час засідання Ради заскочили народного депутата від "Свободи" Андрія Іллєнка, передає Depo.ua з посиланням на "Букви".

Так, з листування стало відомо, що організатори акції протесту під парламентом хочуть "втілити" свої вимоги до закону про медреформу.

"Я не бачу варіантів, як втілити в медреформі наші вимоги тепер. Якщо ми вже допустили разгляд ... логічна позиція", - пише координатор громадського руху "Чесно" Микола Виговський.

Також з листування стало зрозуміло, чому організатори відпустили мітингувальників та готують черговий збір на 19 жовтня.

"Сьогодні мотивувати значну кількість людей, щоб вони стояли день і ніч до вечора четверга, навряд чи вдасться. Такі реалії. Напевно варто дати людям відпочити і подумати про збір в четвер", - запропонував лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко.

Відео журналіста Андрія Дзиндзі

Виконавчий директор громадської організації "Центр UA", координатор громадського руху "Чесно" Інна Борзило також запропонувала розбити штаб до четверга.

"Потрібно розбити... штаб з організаторів до четверга і закликати людей прийти в четвер. Подав чи хтось оформлену заявку на завтра або четвер?", - пише Борзило в чаті.

У чат-групі "Карфаген" також помітили й нардепа від "Свободи" Михайла Головка.

З листування випливає, що акція протесту добре спланована і кожна партія приводила людей на заздалегідь визначене місце під Радою.

Так, представниця "Руху нових сил" ( "Рух Нових сил" Михайла Саакашвілі) Ольга Галабала, пояснюючи розташування мітингувальників, прямо пише точка "Автомайдану". "Ні. Грушевського. Точка Автомайдану. Як дивитися на головний вхід з Грушевського - зліва", - пише Галабала.

Також організатори акції під Радою цікавляться у нардепів, які залишилися в сесійній залі про хід виконання їхніх вимог. Зокрема, Виговський цікавиться порядком денним Ради на 19 жовтня. "На четвер у порядку денному стоїть виборча і недоторканність?", - запитує Виговський.

У цьому чаті "засвітилася" й нардеп від БПП Світлана Заліщук. "Іду", - коротко написала вона.

Нагадаємо, 17 жовтня прибічники екс-президента Грузії та колишнього голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі розпочали мітинг під Верховною Радою з вимогами зняття депутатської недоторканності, зміни виборчого законодавства та створення антикорупційного суду.

Під час сутичок біля Ради постраждали четверо людей, в тому числі один поліцейський.

Сьогодні акція під Верховною Радою триває.

Довідка: "Карфаген повинен бути зруйнований" - латинський крилатий вислів, що означає наполегливий заклик до боротьби з ворогом або перешкодою. У більш широкому сенсі - постійне повернення до одного і того ж питання, незалежно від загальної тематики обговорення.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада