ЗМІ: "Новорос" Царьов намилився у Держдуму Росії

Колишній депутат Верховної ради від Партії регіонів і екс-спікер "парламенту" "Новоросії" Олег Царьов веде переговори з КПРФ про свою участь у думських виборах
Depo.Влада
14 січня 2016 08:26
ФОТО: depo.ua

Консультації ведуться вже кілька місяців, передає depo.ua з посиланням на "Газета.Ru".

Однак, за словами джерела видання, схвалення з Кремля ліві поки не отримали - там розглядається сценарій, при якому Царьов повертається в українську політику.

Вибір КПРФ як партії, від якої можна висунутися в Держдуму, джерело пояснює тим, що Царьов співпрацював з лівими за різними проектами, пов'язаними з війною в Україні.

Царьова можна було помітити і на жовтневому пленумі ЦК КПРФ, де він досить тривалий час спілкувався з Геннадієм Зюгановим і брав участь в обговоренні поточних питань на рівних з партійними керівниками. Втім, за словами джерела в партії, та зустріч мала "ознайомлювальний" характер і ніякої конкретики на ній не обговорювалося.

Співрозмовник, близький до Кремля, вважає, що у політика є свій рейтинг на Росії і його участь у виборах могла б дати позитивний ефект для КПРФ. Наприклад, мова може йти про висунення в Ростовській області, що межує з Донецькою і Луганською областями України.

Ще одне джерело, близьке до адміністрації президента Росії, стверджує, що можливість висунення Царьова від Компартії обговорювалася на зустрічі Геннадія Зюганова та Володимира Путіна в кінці грудня. Однак однозначної відповіді лідер КПРФ не отримав: "Йому повідомили, що стосовно Царьова існують і інші плани (у Кремля. – ред.)".

У результаті ситуація поки залишилася в підвішеному стані. За інформацією видання в російських верхах розглядають можливість повернення Царьова або в новому статусі на Донбас, або його участь в інших проектах, пов'язаних з Україною. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада