ЗМІ: Козаченко обшукують за "наводкою" люстрованої чиновниці з фіскальної служби

Обшук у начальника департаменту Мін'юсту з люстрації Тетяну Козаченко можливо проводиться через люстровану замначальника держфіскальної служби, яка намагається помститися
Depo.Влада
21 квітня 2015 11:07
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив журналіст Денис Бігус, передає depo.ua.

"Стало відомо чому у начальника департаменту люстрації Тетяна Козаченко, її заступника і в самому Мін'юсті обшуки. Пам'ятайте підроблений лист Мін'юсту в ДФС щоб врятувати від люстрації замначальника київської ДФС Анну Ігнатенко? Саме Козаченко розкрила цю аферу. Ось тепер, з розмов присутніх, у цій справі у самій Козаченко і обшук. Мило", - написав він.

Саме співробітниця фіскальної служби Ганна Ігнатенко хотіла сховатися від люстраційної перевірки підробленим документом. Про це повідомляв міністр юстиції Павло Петренко.

Петренко розповів, що одна зі співробітниць Державної фіскальної служби, а саме Ігнатенко Ганна, яка займала в період з 2010 року по 2013 керівні посади в територіальних органах Міністерства доходів і зборів, залишилася в системі і не була звільнена на підставі норми про автоматичну люстрації.

Державна фіскальна служба офіційно підтвердила отримання від Мін'юсту за підписом Севостьянова листа, в якому роз'яснюється, що Ігнатенко не підпадає під люстрацію, заявив міністр юстиції Петренко.

"Однак історія полягає в тому, що 13 лютого 2015 Мін'юст не видавав лист з таким номером (Г-2687), більш того, не міг день у день відреагувати на такого роду запит, так як він вимагає детальної перевірки. Тому можемо стверджувати, що це банальна фальсифікація ", - сказав міністр.

А раніше Ганна Ігнатенко потрапила в список Громадського люстраційного комітету як чиновник, який уник звільнення під час так званої автоматичної люстрації.

Нагадаємо, сьогодні до голови департаменту Міністерства юстиції з люстрації Тетяни Козаченко прийшли з обшуком.