ЗМІ Коломойського залякують можливими заворушеннями на його вотчині

ЗМІ, які належать голові Дніпропетровської ОДА Ігорю Коломойському, повідомляють, що до Дніпропетровщини з фронту перекидають додаткові сили Національної гвардії України
Depo.Влада
20 березня 2015 13:34
ФОТО: depo.ua
ЗМІ Коломойського залякують можливими заворушеннями на його вотчині
ЗМІ Коломойського залякують можливими заворушеннями на його вотчині

Зазначимо, що такі повідомлення розміщені на сайтах УНІАН та ТСН, якими володіє Коломойський, повідомляє depo.ua

«Як повідомляють джерела ТСН.ua, такі заходи вживаються у зв'язку з можливими заворушеннями на території регіону через інформацію про ймовірну відставку глави облдержадміністрації Ігоря Коломойського», - пише ТСН.

Крім того, є інформація про те, що під час переговорів «нормандської четвірки» у Мінську минулого місяця президент Росії Володимир Путін вимагав відставки Коломойського.

Наразі ТСН.ua перевіряє цю інформацію.

Нагадаємо, увечері 19 березня Коломойський у супроводі озброєних людей приїхав до офісу «Укртранснафти».

Також там побував міністр енергетики Володимир Демчишин, який пояснив, що в компанії змінився голова правління: замість Ігоря Лазорка, який нібито представляв інтереси Коломойського, в.о. був призначений Юрій Мірошник.

Пізніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що конфлікт навколо «Укртранснафти» вичерпаний і перенесений у площину юридичних рішень.

При цьому Коломойський обматюкавав журналіста «Радіо Свобода» Сергія Андрушка.

ДОВІДКА: Засновником і єдиним акціонером ПАТ «Укртранснафта» є Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».

До складу ПАТ «Укртранснафта» входять філії: «Магістральні нафтопроводи «Дружба», «Придніпровські магістральні нафтопроводи» та «Південні магістральні нафтопроводи».