ЗМІ дізналися, як Кернес готується йти на спочинок та готує наступника

Харківський міський голова Генадій Кернес уклав паритетну угоду з Києвом щодо власних політичних перспектив
Depo.Влада
25 червня 2016 08:52
ФОТО: depo.ua

Про це у "Вечірньому Харкові" пише місцевий журналіст Олександр Костенко з посиланням на свої джерела, передає depo.ua.

"Джерела, вхожі на Банкову, стверджують, що в Адміністрації Президента Кернесу дали гарантію про припинення кримінального переслідування по "полтавській" справі. Ні про яке позбавлення волі - як того жадала патріотична громадськість - мова не йде; не йде вона і про умовний термін - як це прогнозували скептики. Справа про побиття і викрадення активістів буде припинена за відсутністю складу злочину. Натомість Геннадій Адольфович гарантує власну неучасть в найближчих виборах мера і йде на спочинок в почесному статусі "персонального пенсіонера", - повідомив Костенко.

За даними його джерел, Кернес піде з ще одним бонусом - правом залишити після себе наступника, свого першого заступника Ігоря Терехова.

"Саме Терехов буде головною публічною особою і спікером в низці новин про реконструкцію Харківського зоопарку", - зазначає журналіст.
За його даними, в середньому конкурентна передвиборча кампанія мера в Харкові коштує в межах $ 3-5 млн.

"А стартова вартість реконструкції зоопарку - $ 4 млн, і всі чотири з міського бюджету, привіт адмінресурсу", - зазначає він.

Нагадаємо, Геннадія Кернеса та двох його охоронців підозрюють у викраденні та побитті двох майданівців - потерпілих по справі Сергія Ряполова та Олександра Кутяніна. Суд у Полтаві розглядає справу по суті і продовжує один за одним викликати свідків.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада