Журналісти показали розкішний маєток головного розвідника України

Родина керівника Служби зовнішньої розвідки України Віктора Гвоздя має 0,7 га землі і маєток у селі Горбовичі під Києвом
Depo.Влада
22 жовтня 2015 11:43
ФОТО: depo.ua
Журналісти показали розкішний маєток головного розвідника України
Журналісти показали розкішний маєток головного розвідника України

Про це йдеться у сюжеті програми "Наші гроші" на телеканалі ZIK, передає depo.ua.

Як зазначається у сюжеті, до 2009 року земля Гвоздів призначалася для ведення селянського господарства. Потім цільове призначення змінили на будівництво та обслуговування жилого будинку.

Зараз на ділянці є чотири будинки. Найбільший будинок розміром 634 кв м розташований у центрі двору. Ще одна будівля схожа на закритий басейн. Крім того, на території є футбольне поле, тренажери, дві альтанки та дитячий майданчик.

За документами маєток збудували у 2013 році. Однак, як зазначають журналісти, сусіди запевняють, що закінчили будівництво лише цього року, а найбільш активні роботи велися після того, як Віктора Гвоздя було призначено головою зовнішньої розвідки на початку минулого року.

Згідно з декларацією Віктора Гвоздя, земля та будинок в нього дійсно є. Щодо офіційної версії, звідки у силовика кошти на будівництво маєтку, то гроші Гвоздь заробив 15-20 років тому на дипломатичній службі.

Нагадаємо, як свідчить біографія чиновника, у 1993-95 роках він брав участь у миротворчих операціях ООН на території колишньої Югославії.

У 1996-99 роки обіймав посаду аташе з питань оборони Посольства України в Хорватії та Боснії і Герцеговині.

А у 2000-2003 роках був представником Міноборони при Постійному представництві України при ООН (США), членом делегації України в Радбезі ООН.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада