Жителі селища під Донецьком: «Піски намагаються «злити»

Жителі контрольованого Україною селища Піски під донецьким аеропортом вважають, що їхній населений пункт намагаються «злити»
Depo.Влада
25 грудня 2014 08:36
ФОТО: depo.ua
Жителі селища під Донецьком: «Піски намагаються «злити»
Жителі селища під Донецьком: «Піски намагаються «злити»

Про це йдеться у відеозверненні, опублікованому вчора на YouTube, передає depo.ua.

За словами місцевих жителів, починаються інформаційні атаки з метою створити громадську думку про те, що в селищі більше ніхто не живе. Однак у Пісках зараз числяться близько 500 осіб.

Кілька днів тому відеоролик зі зверненням виконувача обов'язків голови Пісківської сільради Олени Лошадкіної також був опублікований на YouTube.

Вона звернулася до президента України Петра Порошенка, прем'єр-міністра Арсенія Яценюка і Верховної Ради щодо розпорядження Кабміну, яким, за її словами, село Піски було виключено зі списку міст зони АТО. Це не дає можливості місцевим жителям отримати пенсію за місцем, оформити статус переселенця.


Були складені листи і відправлені в усі інстанції з проханням присвоїти селу Піски особливий статус, щоб жителі могли отримати всі соціальні виплати.

Як повідомляв depo.ua, протягом багатьох місяців Піски залишаються однією з найгарячіших точок на Донбасі, селище і зараз, під час оголошеного режиму припинення вогню, майже щодня обстрілюють терористи.