Жителі кримського села написали Путіну лист про море, заробітки та фекалії

Проблеми, які виникли після анексії Росією Криму, виклали у відкритому листі президенту РФ Володимиру Путіну жителі села Рибаче
Depo.Влада
27 липня 2015 18:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Твоя газета".

"Стан справ у нашому селі критичний! В Рибачому до 80% від працездатних не мають постійної роботи, і щасливі ті сім'ї, в яких є пенсіонери. Кількість відпочиваючих в 2015 всього 10% від 2013 року (останній сезон до анексії Криму Росією. - ред.), а це означає, що з сезону 2015 року село вийде без заробітків, "голодними". Люди не знають, як будуть виживати взимку", - інформують місцеві жителі президента РФ, який обіцяв їм різке зростання рівня життя.

Кримчани повідомили Путіну, що в селі забилася каналізація. "З 5 липня по сьогоднішній день неочищені стоки стікають у море посередині пляжу села Рибаче. В море і на березі фекалії, над водою сморід!! Відпочиваючі, особливо діти, які хворіють інфекційними кишковими захворюваннями і тікають з села!", - діляться вони своїми бідами з російським президентом.

"Викликають сумніви відкрилися і працюють торгові точки в селі. Знову течуть неочищені стоки в пісок пляжу працюють кафе. Після 23:00 дуже гучна музика цих кафе розноситься по селищу. Сміття хоч і вивозиться регулярно, але навколо сміттєвих контейнерів бруд і покидьки", - додають вони.

Більше новин України читайте у рубриці Життя.depo.ua.

Мітки: Крим