Жебрівський пообіцяв перевірити свою помічницю-"ватницю"

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський пообіцяв, що влаштує перевірку чиновниці Людмилі Биченко, яка вже після анексії їздила на відпочинок в окупований Крим, а після початку війни на Донбасі позувала з георгіївськими стрічками.
Depo.Влада
8 травня 2016 21:12
ФОТО: depo.ua

Проте Жебрівський зазначив, що наразі оцінює її, як ефективного працівника, пише "Громадське радіо".

"Щоб про людину мати уявлення, треба хоча б з нею поспілкуватися. Людина займається децентралізацією, об’єднанням територіальних громад. Вона ефективно працює і призначена на посаду ще місяць тому. Якщо буде за нею помічена якась непатріотична поведінка, вона буде моментально звільнена," — запевнив голова Донецької військово-цивільної адміністрації.

Водночас відповідаючи на зауваження про те, що Биченко їздила до окупованого Криму після анексії , Жебрівський сказав, що фото у соцмережах поки не бачив, а якщо вони таки є, то будуть перевірені.

"Для мене важливі і професійні здібності, і патріотичні погляди людини. Проведемо перевірку, після того будемо приймати рішення, відповідно до чинного законодавства і мого погляду на життя", — зазначив губернатор Донеччини.

Нагадаємо, журналіст Віталій Сизов опублікував скріншоти сторінок із соцмереж чиновниці Донецької ВЦА Людмили Биченко, на яких вона хвалиться відпочинком у Криму після анексії, позує з георгіївськими стрічками та хвалить політику Путіна.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада