Жебрівський: На відновлення Донбасу знадобиться $20 млрд

Глава Донецької ВЦА Павло Жебрівський повідомив, що на повне відновлення інфраструктури Донбасу потрібно більше $20 млрд
Depo.Влада
19 листопада 2016 17:12
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у прямому ефірі "112 каналу", передає Depo.ua.

"На відновлення інфраструктури Донецька область влітку отримала 2,5 млрд грн, гроші почали використовуватися, та їх кінцева реалізація відбудеться тільки навесні 2017 року. Від Регіонального фонду розвитку ми отримали 300 млн, які використовуємо на ремонт мостів, доріг, на будівництво лікарні і т. д.", - говорить Жебрівський.

У Донецькій ВЦА є дорожня карта по відновленню Донбасу, і вже є плани, що необхідно відновити в наступному році.

"На наступний рік заплановано відновити 10 мостів, заплановано відновити 23 будинки в Мар'їнці, в планах будівництво 21 школи, шпиталі, їх оснащення та модернізація. На житлово-комунальні будуть виділені гроші, це і теплотраси, і водогони, і багато іншого. Ціла програма, дорожня карта відновлення інфраструктури Донбасу, і я б сказав не відновлення, а будівництво нової інфраструктури Донбасу у нас є. ... На відновлення інфраструктури Донбасу потрібно більше 20 млрд дол.", - сказав Жебрівський.

За словами голови Донецької ВЦА в області зараз існують проблеми з подачею газу та опаленням у Мар'їнці і Красногорівці, а також електроенергією. Зараз планується закупити буржуйки, щоб протягом 2 тижнів роздати їх мешканцям, щоб вони могли пережити зиму.

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко заявив, що на відновлення інфраструктури та відшкодування збитків, завданих воєнними діями на території окупованих районів Луганської і Донецької областей, буде потрібно $15 млрд.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада