Згуладзе розповіла, як створюватиметься нова поліція України

Перший заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе розкрила подробиці реформи української правоохоронної системи
Depo.Влада
25 грудня 2014 11:40
ФОТО: depo.ua
Згуладзе розповіла, як створюватиметься нова поліція України
Згуладзе розповіла, як створюватиметься нова поліція України

Про це вона заявила під час прес-конференції, передає depo.ua.

«Ми змінюватимемо принцип відбору. Вже із січня 2015 року розпочнеться набір за новими принципами. Ми змінюватимемо принципи навчання, змінимо тих, хто навчає. Дуже важливо, щоб той, хто вчить, вірив у те, чому вчить. Ми почнемо з Києва», - заявила вона.

За словами Згуладзе, міністерство втратить більшу частину правоохоронців і набере нових за новими критеріями.

«Від 18 до 35 років. Відібрані кандидати підуть у нові училища. Їх закінчать близько 50%. Решта працюватимуть по-новому. І з гарантовано підвищеною зарплатою», - сказала перший заступник міністра.

«Пріоритетом для нас буде боротьба із системною корупцією. З дублюванням функцій всередині МВС. Детальний план із реформування ДАІ буде представлений у середині січня. ДАІ та патрульна поліція будуть об'єднані в одну систему. Буде змінена система адміністративних послуг. Мета - технологіями та нормативною базою мінімізувати корупційні умови», - заявила вона.

Згуладзе уточнила, що іноземна донорська підтримка почнеться після того, як Україна продемонструє реформи в поліції.

Також вона закликала громадські організації та активістів підключатися до процесу реформування МВС. «Ми не повинні замикатися в нашому маленькому колі. Нам потрібні ідеї суспільства. Повинен бути постійний імпульс від населення - йдемо ми правильним шляхом чи ні?» - заявила Згуладзе.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що вже навесні 2015 року на українських дорогах з'явиться поліцейська патрульна служба. За його словами, з 20 січня 2015 року розпочнеться набір людей на навчання в нову патрульну службу Києва.