Згуладзе анонсувала нові реформи в МВС

Екс - перший заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе уточнила основні напрямки реформи МВС, якою вона займатиметься найближчим часом
Depo.Влада
24 травня 2016 13:02
ФОТО: depo.ua

Про це Згуладзе розповіла в інтерв'ю"Цензор.нет", передає depo.ua.

За її словами, у МВС буде працювати "нетипова група радників".

"Я б сказала, саме технічна. Туди увійдуть люди, незнайомі широкому загалу. Але вони - фахівці у своїх галузях; і вони - українці. Взагалі, я наполягаю на тому, що більшість людей, які зараз беруть участь в реформах, повинні бути українцями. Які хочуть розвиватися в Україні", - повідомила колишній чиновник.

"Найближчі 2-3 місяці ми будемо презентувати деякі напрямки, які вже рухаємо... Дуже хочемо реально запустити реформу МРЕВ (міжрайонний реєстраційно-екзаменаційний відділ - ред.). Маленькі речі вже зроблені. Але цього не вистачає... Другий напрямок - це реформа пожежної служби. Чому вона така важлива? Там безліч компонентів, важливих для країни - починаючи з децентралізації та закінчуючи дерегуляцією. Але є і один компонент, який для мене, як жінки, матері, українки - дуже важливий. Ця програма дасть можливість реабілітувати демобілізованих хлопців", - розповіла Згуладзе.

Нагадаємо, що 11 травня Кабмін відправив у відставку заступника міністра внутрішніх справ Еку Згуладзе на її прохання.

Пізніше міністр МВС Арсен Аваков міністр додав, що Згуладзе продовжить роботу в команді реформ МВС, очоливши спеціальну групу радників.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада