ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

У Порошенка пояснили, як працюватиме єдиний штаб з реінтеграції Донбасу

Законопроект про реінтергацію Донбасу передбачає створення єдиного штабу, який буде підпорядкований президенту України

Depo.Влада
19 червня 2017 13:25
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу в парламенту заявила представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко, передає Depo.ua.

"Створити єдиний центр, так званий штаб, який буде підпорядкований президенту України. Туди увійдуть військово-цивільні адміністрації, міністерства з реінтеграції Донбасу. Додаткові повноваження і додаткові моменти будуть прописані, які дадуть можливість президенту вводити в окремих районах надзвичайний і військовий стан", - пояснила Луценко.

За її словами, також до роботи цього штабу будуть залучені СБУ, ЗСУ, поліція, МНС тощо. Цей штаб займатися вирішенням основних питань: екологічних, безпекових, гуманітарних.

"У цьому законі прописано, що Україна має відновити свій суверенітет лише політико-дипломатичним шляхом, тобто через Мінські угоди", - підкреслила Луценко.

Нагадаємо, Верховній Раді запропонують розглянути законопроект "Про особливості державної політики щодо відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей", який передбачає пріоритетність пошуку мирних шляхів вирішення ситуації на Донбасі

Згідно з цим документом, в Україні буде створений Оперативний штаб під керівництвом президента, який керуватиме органами влади у питанні нацбезпеки в Донецькій та Луганській областях.