Зеркаль не захотіла працювати під керівництвом люстрованого голови АП Богдана, - джерело

Олена Зеркаль відмовилася від посади заступника голови Адміністрації президента через призначення керівником цього відомства скандального юриста Андрій Богдана

Про це повідомляють джерела, знайомі з ситуацією, пишуть "Коментарі".

Відзначимо, раніше президент Володимир Зеленський скасував указ про призначення Олени Зеркаль заступником голови Адміністрації президента.

"Зеркаль була готова приєднатися до команди Зеленського і, безумовно, для нього це було б хорошим придбанням - Олена справжній професіонал. Її призначення на посаду заступника голови АП було погоджено, тому і з'явився відповідний указ. Однак на момент домовленостей ще не було відомо, хто стане головою Адміністрації ", - розповіло джерело.

За його словами, проблеми почалися, коли Володимир Зеленський призначив на посаду голови своєї Адміністрації Андрія Богдана.

"Олена, хоч і професіонал, але з чіткими моральними принципами. І працювати "під Богданом" відмовилася геть чисто. Заявила, що категорично проти призначення головою АП людини, яка зміцнювала режим Януковича і потрапила під закон про люстрацію", - відзначило джерело.

Також воно повідомило, що проти призначення Богдана на посаду виступали і інші представники команди Зеленського, однак новий президент поступився вимозі Ігоря Коломойського, який хотів бачити головою АП свою людину.

Відзначимо, Андрій Богдан отримав широку популярність як юрист Коломойського. Раніше він працював в уряді Миколи Азарова.

Нагадаємо, Олена Зеркаль протягом 12 років працювала директором Департаменту міжнародного права в Міністерстві юстиції України. Потім очолювала Департамент із гармонізації законодавства та Департамент зі зв'язків з органами державної влади. У 2014 році, як один з найдосвідченіших фахівців, зайняла посаду заступника міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції. Брала участь в переговорах по політичній і економічній частині Угоди про асоціацію. Представляла Україну в Міжнародному суді в Гаазі в ході слухань у справі підтримки Росією міжнародного тероризму і порушення прав людини в окупованому Криму і Донбасі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна