Зеленському передали петицію від працівників агропідприємств з вимогою звільнити Ситника

Учасники мітингу працівників групи компаній "Укрлендфармінг" та агрохолдингу "Авангард" передали президентові петицію з вимогою про звільнення директора НАБУ Артема Ситника та припинення тиску на агропідприємства
 

Про це повідомили спікери мітингу, передає Depo.ua.

Під петицією підписалося 30 тисяч людей. Представник Офісу президента прийняв оригінал петиції зі всіма підписами, який помістився у досить велику коробку. 

Президент Зеленський не вийшов до протестувальників, однак вони висловили сподівання, що їхнє звернення все ж потрапить до рук глави держави. Мітингувальники попередили, що вони серйозно налаштовані і готові проводити нові мітинги. 

Нагадаємо, сьогодні, 5 лютого, працівники "Укрлендфармінгу" та "Авангарду" вийшли на мітинг під Верховної Радою на захист компанії проти свавілля директора НАБУ Артема Ситника.  

Підтримати протестувальників прийшли народні депутати від "Європейської Солідарності" та "Батьківщини". 

17 січня стало відомо, що детективи НАБУ вирішили незаконно допитати 10 тисяч працівників компанії "Укрлендфармінг".

Відомо також, що проти детективів НАБУ відкрили кримінальне провадження через неправдивий висновок експерта у справі Писарука-Бахматюка.

29 січня Федерація роботодавців заявила про свавілля силовиків щодо "Укрлендфармінгу".

Окрім того, повідомлялося, що ФГВФО та Бахматюк відновили переговори про реструктуризацію боргу.

Нагадаємо також, що 13 грудня 2019 року Рівненський апеляційний суд не задовольнив апеляційну скаргу та залишив без змін постанову Сарненського районного суду Рівненської області від 6 вересня 2019 року відносно Ситника Артема Сергійовича про визнання його винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.1 ст. 172-5 КУпАП. В результаті він був внесений до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Довідка: Увечері 11 листопада ЗМІ повідомили, що співробітники НАБУ приїхали в офіс одного з найбільших банків України – "Райффайзен Банку", щоб затримати главу правління Олександра Писарука, колишнього першого заступника нині опальної голови НБУ Валерія Гонтаревої, яка перебуває в Лондоні.

12 листопада стало відомо, що Бахматюк звернувся до президента України Володимира Зеленського щодо НАБУ та ГПУ, які поновили кримінальну справу стосовно VAB банку.

Він пояснив, що підозра НАБУ політично мотивована і ставить під загрозу роботу агрохолдингу "Укрлендфармінг", а також відкинув претензії Нацбанку в розмірі 29,3 млрд грн боргу перед державою.

Ексміністр фінансів Олександр Шлапак повідомив, що Бахматюк боровся за VAB банк до останнього і намагався внести $200 млн для його порятунку.

Відомо також, що об’єднання "Бізнес-Варта" й "Український клуб аграрного бізнесу" звернулися до президента Зеленського на захист "Укрлендфармінга" Бахматюка.

18 листопада повідомлялося, що експертиза спростовує звинувачення НАБУ.

Читайте також: Казус Ситника: Як антикорупційний комітет рятує директора НАБУ від звільнення

Невидимі яйця: До чого може призвести тиск НАБУ на птахофабрики "Укрлендфармінгу"

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme