Зеленський заявив, що не збирається допомагати Коломойському отримати 2 млрд за "Приватбанк"

Кандидат у президенти гарантував, що "Приватбанк" буде при ньому стабільним

Про це повідомляє Depo.ua.

Володимир Зеленський в ефірі "Права на владу" пояснив, що він буде робити на посаді президента після рішення суду на користь Ігоря Коломойського.

"Я буду робити все, щоб банк зберіг стабільність. Я гарантую, щоб "Приватбанк" був стабільним в Україні", - заявив Зеленський.

Також він відповів на питання, чи отримає Ігор Коломойський 2 мільярди, які він хоче у якості компенсації за "Приватбанк": "Я не буду брати участь ні в яких схемах, щоб Коломойський отримав ці гроші".

Нагадаємо, 18 квітня 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва за позовом колишнього співвласника "ПриватБанку" Ігоря Коломойського ухвалив рішення, яким встановив процедуру виведення неплатоспроможного ПАТ КБ "Приватбанк" з ринку за участю держави, такою, що порушує норми чинного законодавства.

Нацбанк оскаржить рішення суду про незаконністи націоналізації "Приватбанку"

8 квітня Коломойський заявив, що йому не потрібен сам Приватбанк. Але потрібні гроші - 2 млрд доларів комппенсаціі за капітал, який там був під час націоналізації.

15 квітня президент Петро Порошенко заявив, що був шокований вимогою про 2 млрд доларів компенсації за Приватбанк. За його словами, можливе повернення націоналізованого банку екс-власнику "викличе глибоку кризу у співпраці з МВФ".

Довідка: 18 грудня 2016 року Кабінет міністрів ухвалив рішення про входження держави в капітал "Приватбанку".

Згідно з цим рішенням, держава в особі Міністерства фінансів стала власником 100% акцій, а "Приватбанк" був докапіталізований на суму 116,8 млрд грн.

3 липня 2017 року Міністерство фінансів України вирішило докапіталізувати "Приватбанк" ще на 38,6 млрд грн. Перший транш у 22,5 млрд грн було надано банку в липні 2017 року, другий на 16 млрд грн - в грудні.

16 січня 2018 року детективна агенція Kroll за підсумками аудиту "ПриватБанку" підтвердила, що фінустанова до її націоналізації в кінці 2016-го року була об'єктом масштабних і скоординованих шахрайських дій, що призвело до збитків мінімум в 5,5 млрд доларів.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme