UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Зеленський визнав, що є співвласником кінокомпанії на Росії та пообіцяв вийти з неї

Шоумен Володимир Зеленський, який заявив про намір балотуватися в президенти, запевняє, що найближчим часом вийде з кіпрської компанії, яка у свою чергу володіє кінофірмою на території Росії

Про це він повідомив в інтерв'ю "Українській правді", передає Depo.ua.

"Рішення у мене наступне, дуже просте і яке все знімає. Я зрозумів, що я можу вийти не з цієї компанії, яка там (в Росії, — ред), а з кіпрської компанії, яка є власником тих компаній. І все. Ось ми сьогодні знайшли це рішення і найближчим часом я вийду", — сказав Зеленський.

Шоумен визнав, що в Росії продовжує працювати компанія "Грин Филмс", що належить кіпрській компанії Green Family LTD, у якій він є співвласником.

Саме про це ішлося у розслідуванні журналістів програми "Схеми", оприлюднному 17 січня. У матеріалі журналістів також повідомлялось, що Green Family LTD володіє ще двома компаніями у РФ.

За словами Зеленського, ці дві компанії уже закриті.

На репліку журналіста, що "Грин Филмс" знімає фільм "Вниз" і навіть подавала заявку на державне фінансування фільму в Росії, Зеленський відповів, що заявку подавали "ті, хто займається цією компанією" в РФ, тому що вони передали компанію в управління.

Він пояснив, що студія "Квартал 95" отримує роялті від усієї інтелектуальної продукції, яка вироблялася до 2014 року. Зеленський навів у приклад проекту "Свати", контракт за яким був укладений до війни з Росією.

"Контракт укладений на 10 років. Як я можу закрити цю компанію? Контракт до 2021 року. З 2011 до 2021 року ми отримуємо роялті від "Сватів". Ми ці гроші отримуємо. Що ж нам треба робити? Закрити? Подарувати росіянам наші гроші? Ні", — заявив він.

"Ми візьмемо ці гроші, вони переходять на нашу кіпрську компанію, з Кіпру вони приходять в Україну і на це ми знімаємо тут", — підкреслив шоумен.

Як повідомляло Depo.ua, журналісти програми "Схеми" оприлюднили розслідування, у якому йшлося, що Зеленському та його бізнес-партнерам через кіпрську фірму належать три кінокомпанії, які зареєстровані в Росії. Пізніше Зеленський прокоментував розслідування "Схем" про його кінокомпанії. Він заявив, що Студія "Квартал 95" не працює в Росії.

Напередодні Нового року Зеленський оголосив, що буде брати участь у майбутніх виборах президента України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook