UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Зеленський відзначив держнагородами понад 60 працівників культури

Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами України з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Зеленський відзначив держнагородами пона…

Про це передає Depo.ua з посиланням на указ 834/2019, опублікований на сайті очільника держави.

Так, за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність президент постановив:

  • Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

БЕЗГІНА Олексія Ігоровича – ректора Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого

  • Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня

АБАДЖЯНА Гаррія Артушевича – першого проректора, завідувача кафедри Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського

ВЕРЖБИЦЬКОГО Богдана Володимировича – завідувача кафедри Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого

ГОРБЕНКА Анатолія Олександровича – художника-живописця, м.Одеса

КОРНІЄНКА Олега Миколайовича – голову Сумської обласної організації Національної спілки краєзнавців України

  • Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

БАБІЧ Надію Матвіївну – мистецтвознавця, генерального директора Одеського національного академічного театру опери та балету

ГРЕСЬ Світлану Миколаївну – письменницю, голову Житомирської обласної організації Національної спілки письменників України

ТЕРНОВУ Валентину Дмитрівну – режисера балетної трупи державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка", м.Київ

  • Присвоїти почесні звання:

’’НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

АВДЄЄВУ Сергію Григоровичу – артистові-вокалісту театрально-видовищного закладу культури "Київський національний академічний театр оперети"

БАБЧУКУ Мирославу Михайловичу – артистові академічного ансамблю народної музики "Візерунок" установи Тернопільської обласної ради "Тернопільська обласна філармонія"

КУЛЬБАБІ Аллі Анатоліївні – диригентові симфонічного оркестру державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка", м.Київ

’’ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

ГЖЕГОЖЕВСЬКОМУ Владиславу Едуардовичу – викладачеві Шарівської дитячої музичної школи Ярмолинецького району, Хмельницька область

ГЖЕГОЖЕВСЬКОМУ Євгену Едуардовичу – начальникові відділу культури Ярмолинецької районної державної адміністрації, Хмельницька область

ГОРШУНОВІЙ Олені Ігорівні – артистці балету державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка", м.Київ

ГРИШОКІНІЙ Валентині Павлівні – кіноактрисі, м.Київ

КРИНИЦЬКОМУ Тимофію Сергійовичу – солістові-вокалісту Одеського академічного театру музичної комедії імені М.Водяного

КУГАЄВСЬКОМУ Олегу Борисовичу – артистові академічного козацького ансамблю пісні і танцю "Запорожці" комунального закладу "Запорізька обласна філармонія" Запорізької обласної ради

МІЦКЕВИЧУ Олександру Леонідовичу – артистові оркестру державного підприємства "Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка", м.Київ

НАТАНЧУК Людмилі Петрівні – артистці драми Волинського академічного обласного українського музично- драматичного театру імені Т.Г.Шевченка

ПАРХОМЕНКО Олені Олександрівні – артистці драми Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру імені М.К.Садовського

СТОЛЯР Ірині Іванівні – солістці-вокалістці творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м.Київ

ФРОЛОВУ Костянтину Миколайовичу – артистові балету Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, м.Київ

ЧЕРНЯВСЬКОМУ Богдану Вікторовичу – артистові, провідному майстру сцени Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В.Гоголя

ЧИРВІ Павлу Володимировичу – акторові Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії

ШЕРСТЮКУ Вадиму Григоровичу - артистові комунального закладу культури Сумської обласної ради "Сумський обласний театр для дітей та юнацтва"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"

ГІПСМАНУ Якову Львовичу – старшому викладачеві Запорізької дитячої музичної школи № 5

ГРИНЮК Марії Миколаївні – художникові декоративно-прикладного мистецтва, Івано-Франківська область

КАЦАЛУ Дмитру Миколайовичу – директорові - художньому керівнику комунального закладу Львівської обласної ради "Львівська державна академічна чоловіча хорова капела "Дударик"

КНЯЗЄВІЙ Тетяні Олександрівні – викладачеві відділу дитячої музичної ніколи № 3 м.Херсона

МАСЛОБОЙЩИКОВУ Сергію Володимировичу – кінорежисерові-постановнику державного підприємства "Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка", м.Київ

МЕРЦАЛОВІЙ Зої Петрівні – викладачеві-методисту Одеської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені професора П.С.Столярського

НАЙДИЧ Ніні Митрофанівні – викладачеві Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М.В.Лисенка

ОСТРОВІЙ Світлані Василівні – викладачеві Великоолександрівської школи мистецтв і ремесел Бориспільського району, Київська область

ПЕТРУКУ Роману Ігоровичу – старшому викладачеві Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука

САДОВЕНКО Світлані Миколаївні – художньому керівникові зразкового театру пісні "Ладоньки" Центру позашкільної роботи Святошинського району м.Києва

ЧЕРНІЛЕВСЬКОМУ Станіславу Болеславовичу – старшому викладачеві кафедри Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"

ВЕРБІЦЬКІЙ Ірині Орестівні – майстрині художнього моделювання, м.Тернопіль

ЖАВОРОНКОВІЙ Мирославі Іллівні – асистентові кафедри декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва факультету Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича

ПАЩЕНКО Тетяні Болеславівні – майстрині-вишивальниці, Житомирська область

СЕНЬКІНУ Віталію Андрійовичу – майстрові народної творчості з живопису, Житомирська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

БАЛАШОВІЙ Олені Володимирівні – головному редакторові міжнародного журналу "INSHE" - Бібліотека Добра, м.Київ

ГРИНЮКУ Михайлу Іллічу – диригентові народної аматорської чоловічої хорової капели медичних працівників "Жайвір" відділу культури Коломийської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область

ДЖИНДЖИРИСТОМУ Василю Івановичу – директорові Будинку культури с.Настасів Тернопільського району, Тернопільська область

ЗАЙЦЕВУ Олегу Дмитровичу – заступникові директора Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв

ЗАХАРЧУНУ Сергію Миколайовичу – завідувачеві художньо-постановочної частини комунального закладу "Черкаська обласна філармонія Черкаської обласної ради"

МАШКОВСЬКОМУ Михайлу Васильовичу – керівникові музичної частини комунального закладу "Районний будинок культури" Житомирської районної ради

МЕДВІДЬ Любові Олександрівні – начальникові пошивочної дільниці комунального закладу культури Сумської обласної ради "Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна"

МУСІЄНКУ Анатолію Костянтиновичу – завідувачеві відділу Меморіального комплексу "Національний музей історії України у Другій світовій війні", м.Київ

ПРЕСЛІЦЬКОМУ Едуарду Едуардовичу – керівникові народного аматорського ансамблю танцю "Гренада" Шполянського районного будинку культури імені М.В.Гоголя, Черкаська область

СКРИПНИК-КАГАДІЙ Аллі Дмитрівні – заступникові директора Вінницького училища культури і мистецтв імені М.Д.Леонтовича

СОРОЦІ Галині Йосипівні - директорові комунального закладу Київської обласної ради "Київська обласна бібліотека для юнацтва"

СУШИНСЬКІЙ Трандафірі Георгіївні – завідувачеві філії Центру культури та дозвілля Великокучурівської сільської ради села Снячів Сторожинецького району, Чернівецька область

ТОЛСТИХ Станіславу Тимофійовичу – керівникові хорового колективу "Козацький оберіг" Фастівського міського палацу культури, Київська область

ХИЖНЯК Олені Едуардівні – головному балетмейстерові Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії

ЧУМАЧЕНКО Олені Іванівні – заступникові начальника відділу Департаменту культури Київської міської державної адміністрації

ШАРКО Олені Касянівні – режисерові народного аматорського театру "Відродження" імені Богдана Берези Володимир-Волинського районного будинку культури, Волинська область

ШВЕЦЮ Віктору Євдокимовичу – інженерові відеотелевізійної дільниці Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого

ШМОРГУН Наталії Леонідівні – хормейстерові зразкового хору "Сонечко" Новопсковського районного центру культури та дозвілля, Луганська область

ЯКИМЧУК Світлані Никонорівні – завідувачеві кафедри Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"

БИКОВУ Анатолію Федоровичу – художникові-живописцю, м.Херсон

ВОРОНЮКУ Володимиру Анатолійовичу – художникові, викладачу Вижницького коледжу прикладного мистецтва імені В.Ю.Шкрібляка, Чернівецька область

МАССАЛЬСЬКІЙ Людмилі Олександрівні – художникові-живописцю, викладачеві Маріупольської художньої школи імені А.І.Куїнджі, Донецька область

ОВЧАРИКУ Євгену Ярославовичу – художникові-керамісту, Тернопільська область

ОЛЕНЮКУ Яремі Васильовичу – художникові-графіку, Івано-Франківська область

СНІСАРЕНКУ В’ячеславу Миколайовичу – художникові-графіку, м.Київ

ХАРАКОЗУ Володимиру Вікторовичу – художникові-живописцю, Донецька область.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"