Зеленський у Трускавці: Якими сенсаціями знаменувався візит президента до школи "слуг народу"

Президент України Володимир Зеленський відвідує Трускавець, де проводить зустріч із майбутніми депутатами від партії "Слуга народу"

Depo.ua зібрав інформацію про візит Зеленського до "школи нардепів".

Вже зранку готель Rixos готували до приїзду лідера країни. 

Охоронці встановили рамки і просили майбутніх депутатів зі "Слуги народу" та інших гостей знімати взуття, проходячи через них. 

Вибухотехніки перевірили каналізаційні люки і лайтбокси у центрі міста. 

Як пише "Українська правда", о 12:45 Зеленський приїхав із Mirotel до Rixos та закрився на "робочу нараду" з обраними депутатами.

Президента з командою зустрічали оплесками, втім, цього разу спілкуватися із виборцями і позувати фотографам гості не побажали.

Зеленський прокоментував журналістам історію з "відставкою" голови Офісу президента Андрія Богдана.

На вигук журналістів: "Це був крок до підриву довіри медіа"  Зеленський знизав плечима. 

"Я нічого не підривав. Ми одна команда, ми сказали, що ми не тримаємося за крісла. Я можу ще раз повторити".

На зауваження, що довго з боку Офісу президента не було ані підтвердження, ані спростування інформації про заяву Богдана про відставку Зеленський сказав: "Спростування чого? Він же написав заяву, це ж правда. Людина готова в будь-який час, коли суспільство хоче…".

Журналістам "Радіо Свобода" Зеленський прокоментував, що не користувався послугами американських лобістів. 

"Я ніколи ніким не користувався. Мені непотрібне лобі, ви знаєте це прекрасно, яка довіра до мене у людей. Я ніколи не зустрічався ні з одним лобістом, ні з одним посередником, нікого про це не просив", - сказав президент. 

Тим часом у соцмережах почали з'являтися світлини із зусрічі Зеленського з парламентарями та пости щодо поїздки президента. 

 

Після 40-хвилинної зустрічі голова партії Дмитро Разумков розповів, що "Слуга народу" висуватиме його на посаду спікера, а представника президента у Верховній Раді Руслана Стефанчука - на посаду віцеспікера.

"На сьогоднішній день партія буде пропонувати мене в якості кандидатури на пост спікера Верховної Ради", - зазначив Разумков. 

Додав, що вже озвучені кадрові пропозиції щодо посад у майбутньому парламенті, включно з кандидатами на голів комітетів та їхнє керівництво. 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook