Зеленський сподівається, що Словаччина сприятиме виведенню окупантів із Криму та Донбасу

Президент України Володимир Зеленський має надію, що очільниця Словацька Республіка під час головування в Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) сприятиме виведенню окупаційних військ з Криму та Донбасу

Про це він заявив під час спільного брифінгу із очільницею Словаччини Зузаною Чапутовою, передає Depo.ua.

"Великі надії ми покладаємо на триваюче словацьке головування в ОБСЄ, на його подальші кроки задля суттєвого прогресу у цьому важливому для нашої країни питанні", – сказав він.

Зеленський додав, що завершення війни та звільнення усіх українських територій – його головна місія як президента України. 

"Повне і стале припинення вогню, остаточне розведення сил в районі Станиці Луганської, яке має бути належним чином верифіковане в ОБСЄ. Все це стане остаточним кроком на шляху до миру", – зазначив він.

За його словами, Україна очікує, що Словаччина і надалі ставитиме питання щодо повного виведення окупаційних військ з України та повернення під український контроль тимчасово окупованих територій.

Він заявив, що зворушений тим, що президент Словаччини назвала повернення Криму особистою метою.

Зеленський наголосив, що Україна розраховує на підтримку Словаччини, зокрема на дипломатичний та санкційний тиск на Росію. 

Нагадаємо, 16 вересня президент України Володимир Зеленський разом із очільницею Словацької Республіки Зузаною Чапутовою давали спільний брифінг.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook