Зеленський ретельно подумає, чи підписувати новий Виборчий кодекс

Представник президента України у Верховній Раді Руслан Стефанчук вважає, що парламент ухвалив Виборчий кодекс із порушенням регламенту, тому в Офісі глави держави його ретельно вивчать перш ніж президент вирішить,чи буде його підписувати

Про це Стефанчук заявив в ефірі телеканалу "1+1", передає Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Чи буде він підписаний? Безперечно, ми проаналізуємо, бо бачимо порушення регламенту при прийнятті цих речей",- сказав Стефанчук.

Він нагадав про те, що Виборчий кодекс був ухвалений після 17-го переголосування.

"Народили Виборчий кодекс, якого практично ніхто не бачив і не читав. Коли у мене питають, як я ставлюся до Виборчого кодексу, я не можу сказати. Знаю виборчий кодекс, знаю 2,4 тисячі правок, а за що голосували депутати - я не знаю. Якась така система прийняття рішень дуже цікава", - наголосив представник глави держави.

Нагадаємо, 11 липня Верховна Рада України схвалила у другому читанні та в цілому з техніко-юридичними правками законопроєкт №3112-1"Проєкт Виборчого кодексу України", до якого внесли 4568 правок.

Як відомо, замість того, щоб голосувати за новий Виборчий кодекс, народні обранці фотографувалися у сесійній залі і займалися своїми справами, проваляючи раз на разом ухвалення законопроєкту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна