Зеленський змінив директора Інституту стратегічних досліджень і вже дав йому завдання

Президент України Володимир Зеленський призначив Олександра Литвиненка директором Національного інституту стратегічних досліджень

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Офіс президента.

"З метою посилення аналітико-прогностичного забезпечення здійснення Президентом України, Радою національної безпеки і оборони України повноважень у сфері національної безпеки держави, наукового супроводження вирішення проблемних питань зовнішньої політики, економічного, соціального і суспільно-політичного розвитку України, створення організаційних умов для проведення модернізації та функціонування Національного інституту стратегічних досліджень постановляю: призначити ЛИТВИНЕНКА Олександра Валерійовича директором Національного інституту стратегічних досліджень", – йдеться в указі.

Ззаначається, що директор Національного інституту стратегічних досліджень має внести у двомісячний строк пропозиції щодо реформування та стратегії розвитку Інституту, передбачивши його реорганізацію та скорочення штатної чисельності працівників.

Указ №599, який підписаний 13 серпня, набирає чинності з дня його опублікування.

Перед цим указом №598 президент звільнив Литвиненка з посади заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Зазначимо, іншим указом №597 Зеленський звільнив Василя Яблонського від тимчасового виконання обов'язків директора Національного інституту стратегічних досліджень.

Нагадаємо, 13 серпня Зеленський увільнив Романа Безсмертного від виконання обов'язків представляти Україну у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook