Зеленський помилував 22 людей, – ОП

Президент Володимир Зеленський з дня вступу на посаду помилував 22 громадян

Про це в офісі президента повідомили у відповідь на журналістський запит, передає Depo.ua з посиланням на "Українські новини".

При цьому офіс президента не розкрив інформацію про помилування іноземців, в тому числі для передачі Росії або на непідконтрольні території Донбасу в рамках обмінів, хоча адміністрація президента Петра Порошенка публічно звітувала про помилування.

Інформагентство просило дані про кількість помилуваних Зеленським громадян з дати вступу на посаду.

"Помилував 22 засуджених осіб, з яких 5 жінок і 17 чоловіків, покарання скорочено одній особі, інших засуджених звільнено від подальшого покарання", – йдеться у відповіді.

Офіс проігнорував питання про кількість іноземців серед помилуваних і кількість помилуваних громадян в рамках обмінів.

Адміністрація президента Порошенка раніше давала відповіді на аналогічні запити. Наприклад, згідно з відповіддю адміністрації щодо помилуваних в 2018 році говорилося, що Порошенко помилував одного громадянина Ірану і 13 громадян України, одного з яких – для передачі на непідконтрольну частину Донбасу.

Водночас видання нагадало, що раніше Адміністрація Президента Петра Порошенка відповідала на такі питання в рамках запитів на доступ до публічної інформації.

Наприклад, згідно відповіді Адміністрації щодо помилуваних у 2018 році говорилося, що Порошенко помилував одного громадянина Ірану і 13 громадян України, одного з яких - для передачі на непідконтрольну частину Донбасу.

Нагадаємо, 7 вересня відбувся обмін полоненими між Україною і Росією по системі "35 на 35"

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook