Зеленський підписав закон щодо Державного аграрного реєстру

Президент Володимир Зеленський підписав закон про фунціонування Державного аграрного реєстру, а також підтримку сільського господарства та виробників сільськогосподарської продукції України

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу ОП.

Документ створює єдиний Державний аграрний реєстр, який спростить надання таргетованої державної підтримки для сільгоспвиробників.

Згідно із законом, він ведеться за державні кошти для інтегрування відомостей про виробників сільгосппродукції, їхні майнові, земельні, екологічні, трудові, фінансово-кредитні та інші права. Так,  виробники мають добровільно вносити доо реєстру достовірні відомості про себе. 

Крім того, закон розширює коло потенційних одержувачів державної підтримки. Зокрема, йдеться про підтримку підприємств, які займаються аквакультурою, ведуть органічне виробництво, використовують зрошення, вирощують овочі, плоди та ягоди.

Допомогу зможуть отримати виробники,які постраждали внас лідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

"створення Державного аграрного реєстру спростить отримання сільгоспвиробниками бюджетної підтримки, автоматизує перевірку їхнього статусу через доступ до інших державних реєстрів та кадастрів, надасть можливість оцінки ефективності застосування заходів підтримки, забезпечить публічність розподілу коштів державної підтримки", – пояснили автори закону.

Як додається, буде створений "єдиний кабінет аграрія", що дасть змогу отримувати державні сервіси, взаємодіяти з реєстрами та кадастрами, зокрема при реєстрації земельних ділянок або виправленні помилок у Державному земельному кадастрі.

Нагадаємо, 5 листопада нардепи схвалили закон про Державний аграрний реєстр.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"