Зеленський хоче "переселити" Мінекології до Кривого Рогу

Президент України Володимир Зеленський виступив з пропозицією, щоб Міністерство екології та природних ресурсів України переїхало до Кривого Рогу на період, поки не будуть вирішені екологічні проблеми міста і Дніпропетровської області.
 

Про це він заявив в Кривому Розі на нараді з питань екологічної ситуації в місті та області, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"У мене питання до мера: чи є у вас якісь вільні будівлі в Кривому Розі для Міністерства екології? Знайдете? Я тоді хочу звернутися до мера, до своїх колег: у нас поки немає уряду, я можу звернутися до пана прем'єр-міністру Гройсмана і можу запропонувати, якщо ви не проти, ми знайдемо законодавче рішення, щоб на той час, поки ми не вирішимо повністю екологічні проблеми Кривого Рогу і в цілому регіону, запропонувати Міністерству екології працювати в Кривому Розі", - сказав він.

Зеленський зазначив, що тоді і підприємства, і громадськість, і всі місцеві депутати зможуть приходити з протестами до міністерства, "будуть знати, де живуть ці люди, і як вони вирішують ці питання".

Нагадаємо, 11 липня Зеленський прибув в Кривий Ріг. У будівлю університету пустили не всіх бажаючих зустрітися з президентом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна