Зеленський і Майдан-Зе: Як нам не втратити країну

Просто кілька спостережень перед Віче проти капітуляції, яке відбудеться у Києві та інших містах сьогодні

Зеленський і Майдан-Зе: Як нам не втрати…

1). 1+1 хоч і дає майданчик "слугам народу" і владі для пояснення формули Штайнмайєра, але активно критикує її. А також дає можливість це робити Тимошенко. Попри те, що Коломойський ніби і був за реінтеграцію Донбасу.

2). Тема контролю над кордоном стане ключовим меседжем, якщо правильно спрацюють технологи опозиції та організатори акцій проти капітуляції. Можна кричати про "формулу Штайнмайєра", не вдаючись у деталі. А можна фіксувати ключові болючі точки, бо влада досі не може дати відповідь, як забезпечити контроль над кордоном на Донбасі, без чого про жодні вибори там, відновлення руху поїздів та інші миротворчі речі говорити не можна в принципі. У Зеленського, Пристайка, Яременка та інших відповіді на це питання нема. Вона стандартна: виборів під дулами кулеметів не буде. Але ж мінські домовленості кажуть інше. І треба якимось чином з цього виходити. Бо за мінськом контроль над кордоном в нас на перший день після місцевих виборів...І виведення іноземних збройних формувань теж.

3). Новий закон про особливий статус Донбасу має бути прив‘язаний до Мінська, як і нині діючий, який стане неактуальним 31 грудня. І потрібно розуміти, що новий закон може влаштувати Росію та їхніх маріонеток-бойовиків лише за наступних умов. 

а). Він повністю повторюватиме нинішній закон, бо на цьому побудований вигідний для Росії Мінськ. 

б). Він буде написаний ще на більш вигідних умовах для росіян. В тому числі, у безпекових питаннях під час виборів та амністії. 

Важливо, що будь-які правки до цього закону доведеться обговорювати з РФ. І про це вже сказав Яременко, але промовчав Зеленський у зверненні до народу. І зараз важко зрозуміти, а влада схоже і не знає, яким чином в цей особливий статус вписати формулу Штайнмайєра без зради для всіх нас. 

4). Варто також розуміти, що в нас є два виходи із цієї ситуації. 

а). Зеленський замість того, щоб звинувачувати у всьому Порошенка (навіть враховуючи, що Мінські домовленості справді підписував він) ламає ситуацію і домовляється про взяття під контроль українсько-російського кордону у день виборів чи за день до них. Як і виведення всіх іноземних збройних формувань. 

б). Ніякої реінтеграції не буде і потрібно припиняти цей абсурд. Бо, якщо мати здоровий глузд, то можна зрозуміти, що повернення Донбасу сьогодні, місцеві вибори там вже через рік – це бомба, закладена під державність. Донбас проголосує не за "Слугу народу", як наївно думають у Зе, і навіть не за ОПЗЖ, а за партії окупантів. Пропаганда триває 6 рік... Але як викручуватися із ситуації так, щоб "не принести в дім мерця" в умовах Мінських угод, варто думати. Наразі ж видно лише намагання тупо виконувати капітулятивні для нас угоди. І це не є добре. І от на цьому гратиме опозиція. І це дедалі більше колотиме нашу країну

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook