Зеленський більше не має бізнесу в Україні

Президент України Володимир Зеленський більше не входить до складу власників низки комерційних компаній

Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, передає Depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

Зокрема, Зеленський більше не є власником компаній, які вказував у своїй декларації перед вступом на посаду президента в травні 2019 року. Саме тоді Зеленський повідомив, що йому повністю належать компанії "Киноквартал" і "Студія Квартал-95", а також він володіє частками ще в десяти українських компаніях.

Тепер, згідно з даними в Єдиному державному реєстрі, частки Зеленського перейшли близьким друзям президента Борису і Сергію Шефіру. За даними джерел "РБК-Україна", компанії були продані 24 квітня 2019 року.

Також відомо, що Зеленський передав братам Шефірам частки в компаніях "Кіноквартал" і "Студія Квартал-95", "Анімаційна студія 95", "Квартал ТВ", "Продюсерський центр "Ліга Сміху" тощо.

За даними джерел "РБК-Україна", угоди щодо компаній "Квартал ТВ", "Квартал-Концерт", "Зеларі Фіш" (частиною якої володіла Олена Зеленська), ресторан "Фіш Хаус" і "Гауді Студіо" були оформлені 15 березня 2019 року, тобто до першого туру президентських виборів.

В травні Зеленський також повідомляв, що він володіє акціями компаній Vilhar Holdings Limited, Aldorante Limited і GREEN FAMILY LTD, зареєстрованих на Кіпрі. Але інформація щодо закордонних компаній не міститься в українському реєстрі.

Однак, як раніше Сергій Шефір повідомив виданню "the Бабель", Зеленський продовжить отримувати дивіденди від роялті. Крім того, брати зобов'язалися повернути його частку через п'ять років.

Нагадаємо, 29 березня Володимир Зеленський позбувся частки в російському кінобізнесі на користь Андрія Яковлєва – автора "Студії Квартал-95".

Читайте також: Ресторани, квартали та риба: Журналісти "викрили" бізнес сім'ї Зеленського

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook