Заяви про скасування санкцій стимулюють агресивну поведінку Росії, - посол Шамшур

Посол України у Франції Олег Шамшур вважає, що поки Росія не виконає мінські домовленості, розмови про зняття санкцій тільки стимулюватимуть агресивну поведінку Росії
Depo.Влада
2 лютого 2016 16:54
ФОТО: depo.ua

Про це дипломат заявив в інтерв'ю "Укрінформу", передає depo.ua.

"Всі заяви в цьому сенсі - і тут у Франції, і в Німеччині, і в США, як на мене, є контрпродуктивними", - зазначив Шамшур, відповідаючи на запитання про останню заяву міністра економіки Емануеля Макрона в Москві.

За його словами, загальмувати Путіна і російську агресію в Україні вдалося саме завдяки тому, що діяв і продовжує діяти режим санкцій.

"Заявляючи про те, що мало не обов'язково санкції будуть зняті або через кілька місяців, або влітку, мабуть, хтось розраховує пом'якшити позицію Росії На моє переконання, навпаки, такі заяви створюють умови, щоб позиція РФ залишалася неконструктивною", - сказав український дипломат.

На думку посла, подібні розмови є щонайменше передчасними. "Поки Росія в повному обсязі не виконає Мінських домовленостей і не припинить агресію проти України, будь-які розмови про зняття санкцій будуть тільки стимулювати агресивну поведінкц РФ. І не можна забувати про окупацію Криму", - Підкреслив Шамшур.

Щодо підготовки до майбутньої міністерської зустрічі "нормандської четвірки" в Парижі посол України зазначив, що переговорний процес триває "на відповідному рівні і за усталеними каналам". За його словами, французька позиція відома, вона була заявлена ​​президентом Франсуа Олландом і міністром закордонних справ Лораном Фабіусом. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада