Заява про припинення вогню на Донбасі з опівночі 30 квітня (ТЕКСТ)

Організація з безпеки і співробітництва в Європі опублікувала текст заяви про припинення вогню на Донбасі з опівночі 30 квітня
Depo.Влада
30 квітня 2016 00:09
ФОТО: depo.ua
Заява про припинення вогню на Донбасі з опівночі 30 квітня (ТЕКСТ)
Заява про припинення вогню на Донбасі з опівночі 30 квітня (ТЕКСТ)

Відповідну заяву розміщено на офіційному сайті організації, передає depo.ua.

"Тристороння контактна група (ТКГ) і представники окремих районів Донецької та Луганської областей України привітала рішення всіх учасників Мінського процесу забезпечити повне дотримання режиму припинення вогню з настанням Великодня і травневих свят, яке вступить в силу в суботу, 30 квітня 2016 р з 00 год. 00 хв.", - йдеться в заяві.

"Домовлено, що відповідні розпорядження про повне дотримання режиму припинення вогню будуть доведені до всіх відповідальних осіб на місцях. Також підтверджено, що будуть вжиті необхідні кроки з метою гарантування безпеки спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ", - наголошується в заяві.

Також сказано, що "Тристороння контактна група буде відслідковувати дотримання цього рішення і зробить необхідні кроки, включаючи проведення негайних взаємних консультацій в разі його недотримання".

"У зв'язку з вищезаявленим, ТКГ звертається до Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, щоб та вказувала в своїх звітах відповідальних за конкретні порушення режиму припинення вогню, якщо такі випадки будуть мати місце", - наголошується в заяві.

Як повідомлялося, 29 квітня тристороння контактна група домовилася у Мінську про припинення вогню на Донбасі з 0.00 30 квітня.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада