Заява "Народного фронту": "Батьківщина" пішла в опозицію ще після відставки Шевченка

Фракція "Батьківщина" вже давно де-факто вийшла з коаліції "Європейська Україна", тому сьогоднішня заява Юлії Тимошенко і її соратників – це чергове свідчення безвідповідального популізму
Depo.Влада
17 лютого 2016 20:23
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві "Народного фронту", оприлюдненій прес-службою політсили, передає depo.ua.

"Після скандальної відставки міністра екології Шевченка, якого в уряд делегувала "Батьківщина", ця фракція фактично перейшла в опозицію, діючи в унісон з "Опозиційним блоком". Варто нагадати, що міністра Шевченка звинуватили у зв’язках з газовим олігархом і колишнім "регіоналом" Онищенком", - йдеться у заяві.

В "Народному фронті" наполягають, що жоден пункт коаліційної угоди, яку депутати "Батьківщини" підписали, вони ж і не виконували.

"Фракція саботувала роботу коаліції "Європейська Україна. Протягом тривалого часу "Батьківщина" не голосує за внесені коаліцією і коаліційним Урядом законопроекти. Водночас, вони довго не наважувалася публічно заявити про те, що більше не працюють з коаліцією", - йдеться у заяві.

"Створивши коаліцію і маючи своїх міністрів в Уряді, ця фракція робила все, щоб уникнути політичної відповідальності, домогтися дострокових виборів і дестабілізувати ситуацію в країні. Вчора у Парламенті не вдалося реалізувати цей деструктивний сценарій. Саме цим викликана сьогоднішня заява "Батьківщини" про вихід з коаліції. Це ніщо інше, як чергова спроба задовольнити свої меркантильні інтереси вже не через відставку уряду, а через політичну кризу", - заявляють у "Народному фронті".

"Народний фронт", як зазначається у заяві, неодноразово закликав колег підписати додаток до коаліційної угоди і разом рухатися шляхом реформ.

""Батьківщина" обрала сценарій протистояння: чим гірше, тим краще. Хочемо наголосити, що всі намагання популістів розхитати ситуацію в країні – приречені на провал. Коаліція "Європейська Україна" продовжує роботу заради позитивних змін у державі. Яким би складним не було це завдання", - йдеться у повідомленні "Народного фронту". 

Нагадаємо, що сьогодні Тимошенко заявила про вихід своєї політичної сили із "кланово-політичної" коаліції та закликала інших народних депутатів наслідувати цей приклад.

Сьогодні лідер партії "Батьківщина" також обговорила з президентом України Петром Порошенком підготовку постанови про звільнення прем’єр-міністра до кінця поточного тижня. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада