Заява ЄС про "безвізові закони": Треба ще допрацювати над електронним декларуванням

ЄС вітає ухвалення Верховною Радою трьох "безвізових законів"
Depo.Влада
18 лютого 2016 22:20
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві посла ЄС в Україні Яна Томбінського, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Представництва ЄС в Україні.

"Я вітаю ухвалення, у другому читанні, законів про агентство з питань виявлення, розшуку і управління активами (4056), про арешт майна та спеціальну конфіскацію (4054) та про прокуратуру (4055). Ми дуже цінуємо важку роботу всіх тих, хто долучився до досягнення цього результату", - заявив Томбінський.

Однак він зазначив, що для логічного завершення потрібно привести у відповідність до міжнародних стандартів закону про електронне декларування.

"Доведення цих зусиль до логічного завершення вимагатиме приведення Закону про електронні декларації статків (3755) у відповідність до міжнародних стандартів. Це забезпечить створення ефективної та всеосяжної системи перевірок електронних декларацій", - зазначив Томбінський.

Він також закликав "без подальшого зволікання" призначити решту членів Національного агентства з питань запобігання корупції, аби воно повністю запрацювало у першому кварталі 2016 року.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада ухвалила три "безвізові" закони - зокрема, закон стосовно Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, закон про Антикорупційну прокуратуру та закон про спецконфіскацію майна

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада