Завтра в Раді вимагатимуть відставки Насірова, - нардеп

Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики завтра, 18 травня, порекомендує Кабміну звільнити голову ДФС Романа Насірова, його першого заступника Сергія Білана і начальника Київської обласної митниці Сергія Рудченка
Depo.Влада
17 травня 2016 22:54
ФОТО: depo.ua

Про це заявила член комітету Ради з питань податкової та митної політики Тетяна Острікова, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Завтра відбудеться засідання комітету ВРУ з питань податкової та митної політики, одним з питань порядку денного вказаного засідання стоїть питання про звіт голови ДФС з питань організації податкової міліції та митниці, який відбувся 21 квітня. І завтра депутати повинні проголосувати за висловлення недовіри голові ДФС та рекомендувати Кабміну звільнити пана Насірова, пана Білана та пана Рудченка, який є начальником Київської обласної митниці, за неналежну організацію роботи податкової міліції, взагалі податкової служби та митниці", - заявила вона.

За її словами, Насіров і Білан викликані на засідання комітету, повинні бути присутніми і їм буде оголошено про рішення.

"У разі позитивного рішення, це рішення матиме рекомендаційний характер, там в рішенні комітету, проект якого вже є на сьогоднішній день, викладені факти зловживань, факти неналежного виконання обов’язків, факти вкиду в систему електронного адміністрування ПДВ сум податку на додану вартість по імпортних операціях, які насправді фіктивними суб’єктами господарювання не здійснювалися, та інші факти, які свідчать про те, що показники, про які дуже широко звітує керівництво ДФС, вони не відповідають дійсності", - додала вона.

Раніше повідомлялося, що з Державної фіскальної служби після робочої наради щодо корупції на пункті пропуску через українсько-польський кордон "Краковець – Корчова" 7 травня були звільнені чотири чиновника.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада