Завтра в Інтернеті опублікують увесь "панамський архів" з 200 тис. офшорних фірм

Завтра, 9 травня, Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ) опублікує пошукову базу даних з інформацією про більш як 200 тис. офшорних компаній, які фігурують в так званих "панамських документах"
Depo.Влада
8 травня 2016 15:58
ФОТО: depo.ua

База даних буде доступна за адресою https://offshoreleaks.icij.org з 21:00 (за київським часом), передає depo.ua.

Згідно із заявою консорціуму, база даних буде включати в себе "базову корпоративну інформацію" про компанії і фонди, зареєстровані в 21 офшорній зоні і пов'язані з особами "більш як 200 країн і територій".

У деяких випадках будуть опубліковані внутрішні відомості панамської компанії Mossack Fonseca про власників тієї чи іншої офшорної компанії.
Журналісти-розслідувачі запевняють, що база даних буде містити інформацію про "більш як 100 тис. інших підприємств", які стали частиною розслідування консорціуму в 2013 році.

Водночас у базі не буде відомостей про банківські рахунки і фінансові операції, а також електронні листів та іншу кореспонденції, а також копій паспортів та телефонних номерів.

Нагадаємо, що перша частина розслідування ICIJ і Центру з дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP) про офшори світових лідерів, політиків і знаменитостей в Панамі і на Британських Віргінських островах була опублікована 3 квітня. Розслідування ґрунтувалося на витоку документів Mossack Fonseca. У документах фігурували 12 чинних і колишніх світових лідерів, 128 політиків і 29 мільярдерів зі списку Forbes.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада