Завтра суд розгляне позов Каська проти Луценка

Завтра суд розгляне позов колишнього заступника генерального прокурора Віталія Каська проти генерального прокурора Юрія Луценка щодо бездіяльності останнього
Depo.Влада
19 липня 2016 20:58
ФОТО: depo.ua

Про це сам Касько повідомив у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Адвокати Каська просять визнати бездіяльність генпрокурора, який, за їх заявою, в зазначений триденний термін не розглянув клопотання адвокатів про скасування постанови першого заступника генпрокурора Севрука щодо їхнього підзахисного.

Нагадаємо, в березні за зверненням тодішнього генерального прокурора Віктора Шокіна суд заарештував трикімнатну квартиру Каська. Генпрокурор спирався на матеріали досудового розслідування відносно працівника прокуратури, який "шляхом вчинення шахрайства, а саме надання недостовірної інформації про відсутність постійного житла в Києві та завищення фактичної кількості членів сім'ї, протягом 2010-2014 рр. незаконно заволодів квартирою, розташованою на території Києва".

Сам Касько стверджував, що отримав квартиру згідно з розпорядженням Генпрокуратури в 2008 р., приватизував її в 2014 р. і відзначив це у декларації.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада