Завтра рада відправлятиме у відставку Квіташвілі і Вощевського, - БПП

Завтра парламент розгляне питання про відставку Олександра Квіташвілі з посади міністра охорони здоров’я та Валерія Вощевського з посади віце-прем’єра
Depo.Влада
16 вересня 2015 16:51
ФОТО: depo.ua

Про це поінформував перший заступник голови фракції "Блоку Петра Порошенко" Ігор Кононенко, повідомили depo.ua у прес-службі партії.

"Пан Вощевський вже виступав у парламенті з приводу своєї відставки, є також позиція фракції "Самопоміч", що пан Квіташвілі також повинен виступити з парламентської трибуни. Ми підтримуємо цю позицію і вважаємо, що вона є європейською, коли чиновник виступає не тільки при призначенні, а й при відставці, та доповідає, що він зробив за час перебування на посаді", - заявив він

Квіташвілі повинен бути звільнений. Потрібно шукати кандидатуру на посаду міністра, потрібно затверджувати концепцію реформування медичної галузі, зараз це питання стоїть в порядку денному засідання Ради реформ при президентові України, і ми будемо рухатися згідно цього плану», - зазначив Кононенко.

Нагадаємо, що 15 вересня Верховна Рада включила до порядку денного питання щодо відставки Вощевського за власним бажанням. Він заявив про таке рішення після того, як 1 вересня Радикальна партія, яку він представляє, перейшла в опозицію.

Верховна Рада не змогла відправити Вощевського у відставку, оскільки  Радикальна партія не дала жодного голосу за відставку Вощевського.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.