Завдяки ісламістам Росія планує відволікти увагу світу від Донбасу

Москва намагатиметься послабити санкційний режим ініціюванням та проведенням конференції з питань безпеки
Depo.Влада
15 квітня 2015 18:49
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві постійного представника України в ООН Юрія Сергеєва, текст якої розміщено на сторінці постійної місії України в ООН у "Фейсбуці".

"Ініціювання та проведення Москвою конференції з питань безпеки є черговим намаганням Кремля дистанціюватися від конфлікту на сході України шляхом обговорення у експертному середовищі питань європейської регіональної безпеки та боротьби з загрозою близькосхідного тероризму", - зазначає Сергеєв.

При цьому постпред України в ООН вважає, що Росія позиціонує себе виключно як сторона, яка стурбована розвитком ситуації навколо діяльності радикальних ісламських угруповань та зацікавлена в розвитку міжнародного військового співробітництва з цього питання.

"Питання розв'язання конфлікту в Україні та безпосередня участь в ньому РФ заперечується. Росія побоялася запрошувати на конференцію представників України. Демонструючи стурбованість безпековою ситуацією в Європі, Москва намагатиметься послабити санкційний режим проти Росії", - наголосив він.

Четверта міжнародна конференція з безпеки відбудеться в Москві 16-17 квітня.

На неї запрошували міністрів оборони та делегації військових відомств майже 80 країн, включаючи всі держави НАТО, а також керівництво Північноатлантичного альянсу.

Водночас більшість військових керівників країн НАТО відмовилися приїжджати на Московську конференцію з міжнародної безпеки, ці держави будуть представлені на рівні військових аташе.