Затриманим російським ГРУшникам у Києві провели операції

Двом російським військовим, які були затримані в Луганській області, Євгену Ерофеєву і Олександру Александрову були проведені планові операції
Depo.Влада
30 травня 2015 14:41
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив провідний хірург Головного військового клінічного госпіталю Міноборони України Ростислав Гибало, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"У п'ятницю їм були проведені планові операції. Стан здоров'я Єрофєєва оцінюється як задовільний, Александрова - як середнє між задовільним і середнього ступеня тяжкості", - сказав він.

За даними хірурга, у Єрофєєва на руці встановлено апарат зовнішньої фіксації (для фіксації кісток після перелому), загоєння ушкоджень м'яких тканин протікає задовільно.

У Александрова на нозі встановлено апарат зовнішньої фіксації і ВАК апарат. "У Александрова поранення було складніше, однак і за його стан здоров'я побоювань у нас немає", - зазначив хірург.

У теж час хірург не зміг сказати, коли російських військових можна буде виписати.

"Мені важко сказати, тут точної дати не може бути названо. Але лікування і загоєння ран проходить нормально. Після їх одужання та виписки вони будуть передані слідчим", - підкреслив Гибало.